Kosmetické studio Ivona

Základní informace

Francouzská kosmetika Sothys, patří ve světe k exkluzivním značkám, a to nejen díky postavení na žebříčku světových salonních kosmetických značek, ale především díky kvalitě a účinkům výrobků samotných, jež jsou na přírodní bázi v kombinaci s nejmodernější technologií.

Kontakty

Ulice Tovární 6
Město Blansko
Telefon +420 777 228 239
E-mail kosmetika@ivona.cz
Web www.ivona.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Kosmetické studio Ivona? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

V mém kosmetickém studiu v Blansku na Tovární 6 využívám většiny produktů této špičkové značky představující kompletní péči o pleť a tělo. Dokonalý image potvrzuje luxusní a zaručeně kvalitní dekorativní kosmetika.

Firma Sothys vyvinula pro zvýšení účinnosti kosmetického ošetření mnohé metody a přípravky pro běžné ošetření i profesionální masáže. Tato kosmetika odstraňuje stopy stárnutí, únavy, stresu a podporuje harmonický vzhled pleti.

Masáže zvyšují účinnost aplikovaných produktů, navozují stav hluboké relaxace, revitalizace organismus a obnovní energie. Příznivě působí na fyzický i duševní stav klienta a eliminuje toxické látky z organismu.

Navštivte mé kosmetické studio a vyzkoušejte služby a kosmetiku z centra světové krásy Paříže za ceny, které nejsou vyšší než ostatní, často průměrné produkty. Tuto značku jsem do svého studia nevybrala náhodou.

Z dlouhodobých zkušeností s různými produkty od levných až po předražené značky, je v současné době Sothys vzhledem k poměru ceny a kvality naprostou jedničkou. V kombinaci s Laserem Lasocare, který je součástí kosmetického ošetření lze docílit opravdu výborných výsledků.

Trvalá na řasy

Aplikace trvalé na řasy Vám umožní zvýraznit přirozenou linii řas na dobu 2–3 měsíců. Takto upravené řasy rozjasní pohled a opticky zvětší Vaše oči. Ženy s dlouhými rovnými řasami po aplikaci působí velmi přitažlivě. Trvalá na řasy má výrazný efekt i u velmi krátkých řas.

Trvalá nahradí do jisté míry i řasenku. Kosmetička řasy natočí na miniaturní natáčky a pomocí přípravků s regeneračními účinky, které dbají na to, aby nedošlo k porušení struktury, dojde po zhruba hodinové proceduře ke zvednutí a prolnutí řas. Takovéto formování řas má výrazný efekt i u velmi krátkých řas.

Nejbližší slevy

–22 %

Hodinová havajská masáž lomi lomi

Zažijte havajskou masáž lomi lomi s použitím luxusních…

699 Kč končí za měsíc
–40 %

40% sleva na první návštěvu

Sleva 40 % na první proceduru v našem studiu - neinvazivní…

714 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.