Kosmetika IN

Základní informace

Nabízím ošetření všech typů pleti, ale zaměřuji se především na řešení problémů s pletí - akné, kuperóza, atopický ekzém atd. Při své práci používám kosmetické produkty nejvyšší kvality a používám přístroje jako ultrazvuková špachtle, galvanická žehlička, radiofrekvence. Pracuji s kosmetikou Annemarie Börlind a Éminence Organic Skin care. Kladu důraz na vysokou kvalitu poskytovaných služeb, abyste ze salónu odcházeli nejen s krásnou pletí, ale také také dokonale zrelaxovaní.

Kontakty

Ulice Kollárova 19
Město Jihlava
Telefon +420 774 088 072
E-mail irenan.novakova@seznam.cz
Web www.kosmetika-jihlava.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Kosmetika IN? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Ve svém kosmetickém studiu nabízím vizážistické a kosmetické služby. Jsem původním zaměřením vystudovaný biolog a mám několikaleté zkušenosti z oblasti farmacie. Nabyté zkušenosti a vědomosti se snažím uplatňovat v každodenní praxi při ošetření svých klientek. Jsem schopna poskytnout svým zákaznicím komplexní poradenství týkající se péče o zdraví a krásu, neboť jedno bez druhého může existovat jen velmi stěží.

Ve studiu pracuji s produkty Annemarie Börlind a Éminence Organic Skin care, které poskytují Vaší pleti maximální péči, výrazně zlepšují její vzhled, a jednotlivá ošetření jsou velmi příjemným zážitkem. Obě kosmetické řady jsou nejen šetrné nejen k Vaší pokožce, ale i k životnímu prostředí. Samozřejmostí pak je i to, že NEJSOU testovány na zvířatech.

Kromě komplexního ošetření pokožky obličeje i těla nabízím i klasické doplňkové služby, jakými jsou např. depilace studeným a teplým voskem, úprava a barvení obočí a řas, tělové zábaly, regenerační kúry rukou atd. Samozřejmostí je bezplatné poradenství péče o pleť s následným doporučením domácího ošetření. Poskytuji také vizážistické služby – líčení, výběr vhodného oblečení, doplňků barev atd.

Nejen ženám na mateřské dovolené pomáhám řešit problémy se striemi a celulitidou. Pokud maminka nesežene hlídání pro své dítě, může (v případě kratších procedur typu úprava a barvení obočí a řas) využít DĚTSKÝ KOUTEK.

S důvěrou se na mě také můžete obrátit v případě, že řešíte problémy s akné, atopickým ekzémem či lupénkou u svých dětí.

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.