Kosmetika Lenka Überlackerová

Základní informace

Luxusní německá kosmetika zn. Phyris, 40 min. lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu přístrojem je zahrnuta do pravidelného ošetření pleti, diamantová mikrodermabraze, ultrazvuková špachtle, úprava a barvení obočí, barvení řas, zapracování aktivních látek ultrazvukem, chemický peeling francouzské zn. Filorga.

Kontakty

Ulice Luční 360
Město Březová (Sokolov)
Telefon +420 608 218 963
E-mail lenka.uberlackerova@seznam.cz
Web lenka-kosmetika.webnode.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Kosmetika Lenka Überlackerová? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

PHYRIS představuje celosvětový unikát: 3-fázovou koncepci péče (ČIŠTĚNÍ – AKTIVACE – PÉČE)

Kosmetika PHYRIS pečuje o Vaši pleť individuálně s ohledem na věk, typ pleti a Vaše preference. Díky svému širokému spektru a vysoce efektivní péči se hodí nejen pro potřeby profesionálních kosmetických studií, ale i k domácímu použití. Patříte-li k ženám, které ze svých požadavků na kosmetickou péči nechtějí slevit ani v domácím prostředí, je PHYRIS pro Vás jako stvořená. (phyris-kosmetika.cz)

Výhody na první pohled:

Třífázový koncept kosmetické péče PHYRIS má nedostižitelný náskok před ostatními, konvenčními metodami kosmetické péče. Obzvláště velký význam pro produkty následné péče ve FÁZI 3 mají aktivátory SOMI, protože zvyšují jejich účinky, prodlužují jejich efekt a zvyšují jejich snášenlivost.

LIFTING – je součástí lymfodrenáže obličeje, krku a dekoltu, což má za následek hloubkovou detoxikaci pleti, zmenšení pórů, vyhlazení, vypnutí, rozjasnění pleti, zvednutí kontur obličeje a optické „načechrání“ pleti. VÝHODOU je, že je zařazen jako součást pravidelného kosmetického ošetření u žen nad cca 25 let. Lymfodrenážní procedura trvá 40 min, je velice příjemná, efektivní a žádaná.

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie

Podobné salony v okolí