Kosmetika, permanentní make-up Zdeňka Blahová

Základní informace

Nabízím kosmetické služby,pracuji s kosmetikou Janssen cosmeceutical, při práci používám biostimulační laser. Dále nabízím trvalé odstranění chloupků, zesvětlení pigmentových skvrn pomocí IPL. Provádím permanentní make-up, a také vizážistické služby.

Kontakty

Ulice Stará Tenice 1213
Město Uherské Hradiště
Telefon +420 777 118 442
E-mail zdenka.koper@seznam.cz
Web www.kosmetika-blahova.cz

Otevírací hodiny

pondělí 7:00 - 19:00
úterý zavřeno
středa 10:00 - 19:00
čtvrtek 7:00 - 19:00
pátek 7:00 - 19:00
sobota zavřeno
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Kosmetika, permanentní make-up Zdeňka Blahová? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Kosmetika Janssen cosmeceutical je kosmetika z dermatologicky čistých produktů,mají širokou škálu výrobků. Podle potřeby pleti provádím různé kůry, např.liftingové, čistící apod., také dočasné odstranění chloupků teplým voskem po celém těle. Při práci používám biostimulační laser, který je výborný pomocník při léčbě akné, oparů a jiných kožních problémů v obličeji i po těle.

Jako kosmetička pacuji 10let ráda vám poradím ,jak o pleť pečovat doma, a také si můžete zakoupit přípravky jak pro péči o pleť, tak dekorativní kosmetiku. I tady vám ráda poradím, jak se líčit a budete-li mít zájem, nalíčím vás na běžný den, na večer nebo do společnosti, např.na ples či svatbu.

Permanentním make-upem se zvýrazňuje obočí, oči a rty. Je to vlastně tetování, které vám vydrží od 2,5–5let, a to podle typu pleti. Takže permanentní make-up vám usnadní každodenní úpravu obličeje a i bez líčení jste stále zvýrazněná, přirozeně a vkusně. Permanentní make-up provádím 5let. Nabízím vám také trvalé odstranění chloupků, tmavých či světlých, zesvětlení pigmentových skvrn, fotoomlazení pleti, a to pomocí IPL (intenzivního polarizovaného světla).

Budete-li mít zájem, můžete služby kosmetického studia spojit i se službami kadeřnictví, nehtového designu, pedikury a čínské medicíny, a to tak, aby vám vše časově na sebe navazovalo.

Těším se na vás.

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.