Ladies gym

Základní informace

Fitness, Power Plate, Vacu body space, Sálové aktivity, H.E.A.T. program, Masáže, Solárium, Wellness poradna, In - body, Whirpool, TRX skupinové, TRX individuální

Kontakty

Ulice Palackého Třída 16
Město Brno
Telefon +420 777 758 686
E-mail info@fitnessprozeny.cz
Web www.ladiesgym.cz

Otevírací hodiny

pondělí 7:00 - 21:00
úterý 7:00 - 21:00
středa 7:00 - 21:00
čtvrtek 7:00 - 21:00
pátek 7:00 - 21:00
sobota 8:00 - 21:00
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Ladies gym? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Cítíte se unavené z práce, nákupů a běžných denních aktivit? Bolí vás záda, chybí Vám energie a potřebujete se odreagovat? Právě Vám je určeno naše moderní fitness pouze pro ženy.

Ať už chcete zhubnout, formovat postavu, posílit své svalstvo, získat kondici, mít více energie pro svou rodinu, vypadat a cítit se skvěle, jsme zde pro Vás. Naším cílem je poskytnout Vám přívětivé prostředí, kde si můžete nejen aktivně zasportovat, ale i příjemně relaxovat a odpočinout si. Vedle vysoce kvalitních služeb Vám nabízíme osobní přístup ke všem klientkám, přátelskou atmosféru, špičkové sportovní vybavení a nové moderní prostory.

V našem fitku najdete kromě klasických posilovacích strojů zaměřené na cílené cvičení a tvarování problémových partií, velkou aerobní zónu s 29 stroji (běhací pásy, Cybex, kola, crossy, vesla a další), i to nejlepší, co současný trend aktivního a zdravého životního stylu nabízí – Power plate, Vacu Body Space, Zumbu, Zumbu Toning, Power jógu, Pilates, STOTT Pilates, Cardio Dance, Chi-toning, Port de Bras, BOSU, Fit dance.

Z fitness novinek jsou k dispozici H.E.A.T. program a TRX.

Jako součást nabídky služeb je diagnostika na stroji In Body 230, výživové poradenství, vypracování tréninkových plánů, osobní trénink, individuální přístup.
Pokud máte chuť dopřát si trochu odpočinku a příjemně se odreagovat, wellness zóna poskytuje privátní whirpool – vířivou vanu, masáže, solárium a collagen. A to vše na jednom místě!

Těšíme se na Vaši návštěvu,
Váš Ladies gym

Nejbližší slevy

–29 %

Age Signs Reverse

Vysoce účinné ošetření zralé pleti.

1200 Kč končí za 3 hodiny

Odborník na PMU

akreditovaný kurz

končí za 25 dní
–20 %

“Butolinum” kosmetické ošetření

Kosmetické ošetření pleti

1200 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.