Leela Thai Massage

Základní informace

Provádění tradičních thajských masáží vystudovanými masérkami. Společnost nabízí své služby v Praze již šestým rokem. Naše masérky mají dlouholeté zkušenosti a jsou absolventkami akademie přírodních věd při kláštěře Wat Phov Bangkoku.

Kontakty

Ulice Seifertova 499/59
Město Praha
Telefon +420 222 783 128
E-mail leelathai@seznam.cz
Web www.leelathaimassage.cz

Otevírací hodiny

pondělí 10:00 - 21:00
úterý 10:00 - 21:00
středa 10:00 - 21:00
čtvrtek 10:00 - 21:00
pátek 10:00 - 21:00
sobota 10:00 - 21:00
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Leela Thai Massage? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Leela Thai Health otevřela svojí pobočku v Praze v roce 1998 a od té doby si získala stovky spokojených zákazníku. Předpokládáme že i Vy byste chtěli vyzkoušet užasné účinky thajské masáže a zároveň bychom Vám chtěli představit thajskou masáž jako část kulturního dědictví naší země.

Naše služby jsou poskytovány masérkami, které vystudovaly Akademii Přírodních Věd při klášteru What-Pho v Bangkoku a mají dlouholetou praktickou zkušenost. Veříme, že po vyzkoušení tajských masáží se stanete našimi pravidelnými hosty.

O Thajské Masáži

Thajské masáže jsou ideální, generacemi vyzkoušenou, prevencí proti nepříznivým projevům civlizačních tlaků, jako jsou stres a přepracovanost. Pomáhají ale i při klasických bolestech zad, kolen, hlavy a svalstva. Thajská masáž je uměním, jehož kořeny sahají do doby před dvěma a půl tisíci lety.

Za jejího zakladatele je považován Budhův přítel a lékař Jivaka Kumak Bacca II., který je dodnes v Thajsku uctíván a považován za otce thajské medicíny. Od svého vzniku byly masážní procedury předávány ústním podáním a v roce 1832 je král Rama III. nechal vyrýt do kamene právě v kláštěře Wat-Pho.

Pravidelná masáž je v řadě asijských zemích přirozenou součástí vyvážené životosprávy, neboť její prokazatelně blahodárné účinky se neomezují jen na tělesnou, ale i na duševní kondici. Oběma z nich je přitom v dnešním velkoměstském životě velmi obtížné věnovat dostatečnou péči, což se projevuje celou řadou nepříjemných příznaků, od špatné nálady po skutečně vážné zdravotní potíže.

Techniky thajské masáže se značně odlišují od klasické masáže evropského stylu, která se zaměřuje prakticky pouze na svaly a měkké tkáně. Thajská masáž používá prvků jógy a akupresury a jejím objektem je celé lidské tělo, přičemž zvláštní pozornost věnuje nožnímu svalstvu a kloubům, které jsou současným životním stylem často poznamenány nejhůře.

Nejbližší slevy

–31 %
520 Kč končí za 7 dní

Slevová akce do konce září

Sleva 9% na všechny masážní procedury do konce září

končí za 7 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Podobné salony v okolí