WWW.BELLASIMA.CZ

Základní informace

MAKEUP &HAIRSTYLING Hledáte vizážistku ve Váš velký den D, ať je to svatba, maturitní ples nebo důležitý pracovní pohovor? Look přirozeně dokonalý, ležérní, romantický nebo nebezpečně sexy? Dohromady vykouzlíme vzhled, ve kterém budete vypadat a hlavně se cítit, božsky! ​ Líčení na významnou událost navíc můžete spojit s rychlým focením, takže večer už nemusíte naříkat při odličování, protože vzpomínku ve formě krásného portrétu Vám už nikdo nevezme :)

Kontakty

Ulice Poštovice 102
Město Poštovice
Telefon +420 603 954 528
E-mail info@bellasima.cz
Web www.bellasima.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón WWW.BELLASIMA.CZ? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Jsem pyšná MÁMA Elišky a Julinky, jsem MANŽELKA svého milujícího muže a jsem KREATIVNÍ SNÍLEK, který si plní sny a má to štěstí, že dělá práci, kterou zbožňuje. ​ Již od dětství mě fascinuje vše kolem makeupu, vlasů a krásy vůbec. Je úžasné pozorovat, jak se žena díky pár tahům štětcem mění v krásnou, sebevědomou labuť. Průlomový pro mě byl nákup mé první knihy o líčení od Roberta Jonese v mých třinácti letech, kdy jsem začala objevovat nové profesionální techniky.

Od té doby studuji makeup více a více do hloubi a snažím se neustále zdokonalovat. V roce 2013 jsem absolvovala Rekvalifikační a Svatební kurz v profesionální škole makeupu Surface pod vedením přední vizážistky Barbory Nevické. Při mateřské jsem dokončila bakalářské studium ekonomie, ta ale není mou prioritou.

Na popud klientek, které projevily zájem i o kosmetické služby jsem na jaře 2016 dokončila Rekvalifikační kosmetický kurz u mistryně v oboru, paní Feřtekové a nyní si můžete dopřát kromě péče dekorativní, i péči kosmetickou. :) ​ Další velmi poptávánou službou je fotografování, které bylo dalším krokem v rozvoji služeb. Vždy mě velmi bavilo, ale díky neustálému kontaktu s nejlepšími fotografy v oboru, se kterými spolupracuji jako vizážistka se jednoduše stalo další mou vášní.

Nejbližší slevy

–30 %

Lash lifting a laminace obočí v jednom termínu

Balíček kompletní péče za ještě výhodnější cenu

1500 Kč končí za 11 dní
–20 %
letni-akce-na-tetovanou-mezirasovou-linku

Letní akce na tetovanou meziřasovou linku

Letní akce na tetovanou maziřasovou linku v termínu…

1750 Kč končí za 22 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie

Podobné salony v okolí