Masáže, fyzioterapie

Základní informace

Nabízím individuální rehabilitační cvičení, masáže klasické i relaxační - jako je např. čokoládová, medová, thajská a indická, Bachovy květové esence, manuální lymfodrenáž, regeneraci těla i ducha - příjemné harmonizující prostředí v centru Roztok.

Kontakty

Ulice Lidická 689
Město Praha
Telefon +420 606 336 779
E-mail marvelko@gmail.com
Web www.masaze-roztoky.cz

Otevírací hodiny

pondělí 14:00 - 18:00
úterý 14:00 - 18:00
středa 14:00 - 18:00
čtvrtek 14:00 - 18:00
pátek 14:00 - 18:00
sobota zavřeno
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Masáže, fyzioterapie? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Z oblasti fyzioterapie nabízím komplexní služby o pohybový aparát v případě zdravotních potíží – měkké a mobilizační techniky, individuální rehabilitační cvičení, edukace správného držení těla, pohybových stereotypů a ergonomie prostředí. Dále nabízím různé druhy masáží – masáž klasická, čokoládová, medová, thajská, thajská masáž nohou a indická masáž hlavy.

Manuální lymfodrenáž je ideální jemnou technikou pro podporu lymfatického systému, detoxikaci těla, celulitidu, snížení otoků a nadváhy. Pro zlepšení psychiky doporučuji Bachovy květové esence – přírodní výtažky z planě roztoucích květů a rostlin, které Vám pomůžou lépe zvládat vypjaté životní situace. Nemají žádné vedlejší účinky, nevzniká na ně škodlivý návyk, jsou zcela bezpečné i pro děti a těhotné ženy.

Chcete zkusit něco nového a netradičního? Vyzkoušejte masáž nohama – Ashiatsu. Jedná se o masáž prováděnou nohama, které jsou na těle vnímány jako velké ruce. Budete se cítit jako znovuzrození, posílíte tělo i ducha!

Nejbližší slevy

–31 %
520 Kč končí za 7 dní

Slevová akce do konce září

Sleva 9% na všechny masážní procedury do konce září

končí za 7 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie