Masáže u Markétky

Základní informace

Svěřte se do naší péče, kde zapomenete na všední starosti a Vaše tělo i mysl se sladí v jedno. Věnujeme se relaxačním masážím, ale detoxikačním aby se tělo vyčistilo od všeho, co mu denně dáváme.Sestavíme pro Vás masáže na míru...preferujeme individuální přístup

Kontakty

Ulice Ječná 23
Město Praha
Telefon +420 777 983 414
E-mail masaze.umarketky@gmail.com
Web masaze-u-marketky.webnode.cz

Otevírací hodiny

pondělí 9:00 - 21:00
úterý 9:00 - 21:00
středa 9:00 - 21:00
čtvrtek 9:00 - 21:00
pátek 9:00 - 21:00
sobota 9:00 - 18:00
neděle 9:00 - 18:00

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Masáže u Markétky? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Masáž je umění dotyku. Je mnoho druhů masáží, za každou je více či méně jiná filozofie, každá stojí na trochu jiných principech a přistupuje k lidské bytosti z jiné perspektivy. Každý člověk je jedinečný a tak vyžaduje individuální přístup – každému je příjemné něco jiného. Masáž je ale v dnešní uspěchané době důležitá, kdy je stres považován za hlavní příčinu mnoha fyzických a psychických potíží.

Příjemnou součástí většiny masáží je příměs některého z kvalitních voňavých esenciálních olejů. Ten je základem celé masáže a působí nejen na tělo, ale i mysl. Teplé lávové kameny napomohou naprostému uvolnění těla i mysli.

Detoxikací těla napomůžete anticelulitídovou masáží se skořicovým zábalem, která je vhodná jak pro ženy, tak i pro muže.

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.