Namaste – masáže & ajurvéda

Základní informace

Někteří lidé na masáž do Namaste přicházejí zmírnit fyzické bolesti, jiní zapomenout na starosti a odpočinout si nebo preventivně pečovat o své zdraví. Ať už je Váš důvod jakýkoli, rádi Vás uvítáme a pomůžeme Vám.

Kontakty

Ulice Určická 14
Město Prostějov
Telefon +420 777 787 303
E-mail lydie.bartonova@seznam.cz
Web www.masazenamaste.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Namaste – masáže & ajurvéda? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Každá masáž má své vlastní zaměření a přínos. Během rozhovoru v úvodu návštěvy můžeme společně vybrat tu nejvhodnější terapii, aby byly co nejlépe splněny Vaše představy a očekávání. Našim záměrem je poskytnout Vám vysokou kvalitu péče a doufáme, že masáž v Namaste bude příjemným zážitkem a krokem k Vašemu dokonalému zdraví.

V Namaste platíte jen za dobu, kdy jste masírováni, v ceně je již zahrnut pohovor před masáží i následná relaxace. Ponechte si proto na návštěvu nejméně o 30 min. více času.

Do konce ledna 2010 poskytujeme na masáže i poukázky 20 % slevu.

AJURVÉDSKÁ MASÁŽ DÁTA SNÉHAN

Soubor velmi účinných metod, které působí tlakem a teplým olejem na zkrácené svalové úpony. Rozpustí bolest a obnoví fyziologický rozsah kloubů, od těch nejmenších mezi články prstů, přes kotníky, kolena, lokty, ramena, až po nejproblematičtější partie bederní oblasti a krční páteře. Nejde o klasickou odpočinkovou masáž, ale její účinky velmi oceníte po skončení terapie v podobě obnovené hybnosti a ústupu chronických bolestí. cena.............. 640,–/h (do 31.1.210)

RELAXAČNÍ MASÁŽE

Zapomeňte na starosti, shon a únavu. Odpočiňte si. Doplňte energii a nechte se hýčkat jemnými masážními technikami

  • ajurvédské masáže hlavy a obličeje teplým mandlovým olejem
  • masáže plosek nohou tibetskou miskou
  • ajurvédské hladivé masáže teplými kameny
  • nebo havajské masáže teplými oleji

Během rozhovoru v úvodu návštěvy můžeme společně vybrat tu nejvhodnější terapii, aby byly co nejlépe splněny Vaše představy a očekávání. Délka masáže je jen na vašem přání. cena.........­.....480,–/h (do 31.1.210)

KLASICKÁ MASÁŽ

Prokrví a uvolní Vaše svaly. Postup masáže se drží přesných pravidel. Přesto intenzita a tlak tahů, druh přírodního oleje i jeho teplota jsou voleny podle Vašeho typu a cílů, které od masáže očekáváte. Délka masáže je jen na Vašem přání. cena.........­.....480,–/h (do 31.1.210)

MASÁŽE DOMŮ

Jsou Vaše tělesná omezení taková, že je pro Vás nemyslitelné přijet na masáž za námi, nebo nemůžete z jiného důvodu opustit domov? V tom případě nás kontaktujte a mi rádi přijedeme.

K ceně masáže prosím připočtěte náklady na dopravu: Prostějov a okolí do 5km..........­....80 Kč Každý další kilometr.....­............+15 Kč

DÁRKOVÉ POUKÁZKY

Darujte pocit vnitřní síly, úlevu od bolesti, odpočinek a radost. Darujte masáž v NAMASTE. Společně vybereme pro Vašeho blízkého tu nejvhodnější terapii. Objednané dárkové poukázky můžeme poslat na dobírku přímo k Vám domů, nebo si je můžete po domluvě vyzvednout v NAMASTE v Prostějově na Určické 14.

Otevírací doba
Po–So po objednání na čísle 777 787 303

Pokud při zavolání nebudu moci přijmout hovor, zanechte mi své telefonní číslo, ozvu se Vám.

Nejbližší slevy

–31 %
520 Kč končí za 7 dní

Slevová akce do konce září

Sleva 9% na všechny masážní procedury do konce září

končí za 8 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie