OLA Salon

Základní informace

Ezoterický salon krásy Ola - náš salon mimo tradiční službu Vám též nabízí možnost vytvoření svého, nového šťastného světa.

Kontakty

Ulice Jeseniova 32
Město Praha
Telefon +420 235 359 029
E-mail natalie_grant@me.com
Web www.olasalon.cz

Otevírací hodiny

pondělí 9:00 - 18:00
úterý 9:00 - 18:00
středa 9:00 - 18:00
čtvrtek 9:00 - 18:00
pátek 9:00 - 18:00
sobota 9:00 - 18:00
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón OLA Salon? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Pro obnovu tělesného zdraví v rámci salonu Ola nabízíme:

Techniky masáží, které mohou selektivně působit na jednotlivé systémy orgánů a tkání pro získání určitého estetického a terapeutického výsledku.

Součástí programu jsou medicínské rehabilitace a také se používají jako základní metoda korekce mnohých patologických stavů a estetických poruch. Práce s vědomím pro rozvoj osobnosti a sebepoznání. Naši odborníci řeší nejen Vaše vnitřní hluboké citové konflikty, ale i ty, týkající se Vašich vztahů, pomáhají nalézt zdroj příčin a zbavovat se většiny zdravotních a psychických problémů.

Terapie, osobní vývoj – Korekce psychologického stavu, pomoc v řešení problémů ve vztazích a biznisu.

Rezonanční diagnostikování – Čínská metoda, vyhledávání příčin onemocnění pomocí elektropunktury, která zjišťuje poruchy potřebující hloubkové lékařské vyšetření.

Kosmetika – Všechny typy čištění pleti, chemický peeling, depigmentace, akne, redukce vrásek, permanentní výplně, permanentní make-up, botox,  mezoterapie, zvětšování rtů, zlepšení jizev a strií. Odstraňujeme ochlupení, žilky, pigmentace, tetováž, znaménka, celulitidu.

Kadeřnictví – Procedury na zesílení a proti vypadávání vlasů. Dámský, pánský střih nejnovějších trendových účesů, foukání, trvalá, rovnání, barvení, přelivy, melíry, slavnostní účesy, prodlužování vlasů metodou za studena Ring.

Masáže – Lymfodrenáže, vakupress, zeštíhlení a zpevnění problematických partií, program na vyčištění (detoxikaci) a vyživení organizmu. Čokoládové, medové a jogurtové  masáže a zábaly.

Pedikúra – Suchá-mediciální přístrojová, mokrá, kombinovaná, Thalaspa ošetření chodidel, zábaly do tepelných botiček, reflexní terapie.

Manikúra – Procedury kompletní péče o ruce do zóny lokte s hluboce hydratačním účinkem.

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie

Podobné salony v okolí