OLA Salon

Základní informace

Ezoterický salon krásy Ola - náš salon mimo tradiční službu Vám též nabízí možnost vytvoření svého, nového šťastného světa.

Kontakty

Ulice Jeseniova 32
Město Praha
Telefon +420 235 359 029
E-mail natalie_grant@me.com
Web www.olasalon.cz

Otevírací hodiny

pondělí 9:00 - 18:00
úterý 9:00 - 18:00
středa 9:00 - 18:00
čtvrtek 9:00 - 18:00
pátek 9:00 - 18:00
sobota 9:00 - 18:00
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón OLA Salon? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Pro obnovu tělesného zdraví v rámci salonu Ola nabízíme:

Techniky masáží, které mohou selektivně působit na jednotlivé systémy orgánů a tkání pro získání určitého estetického a terapeutického výsledku.

Součástí programu jsou medicínské rehabilitace a také se používají jako základní metoda korekce mnohých patologických stavů a estetických poruch. Práce s vědomím pro rozvoj osobnosti a sebepoznání. Naši odborníci řeší nejen Vaše vnitřní hluboké citové konflikty, ale i ty, týkající se Vašich vztahů, pomáhají nalézt zdroj příčin a zbavovat se většiny zdravotních a psychických problémů.

Terapie, osobní vývoj – Korekce psychologického stavu, pomoc v řešení problémů ve vztazích a biznisu.

Rezonanční diagnostikování – Čínská metoda, vyhledávání příčin onemocnění pomocí elektropunktury, která zjišťuje poruchy potřebující hloubkové lékařské vyšetření.

Kosmetika – Všechny typy čištění pleti, chemický peeling, depigmentace, akne, redukce vrásek, permanentní výplně, permanentní make-up, botox,  mezoterapie, zvětšování rtů, zlepšení jizev a strií. Odstraňujeme ochlupení, žilky, pigmentace, tetováž, znaménka, celulitidu.

Kadeřnictví – Procedury na zesílení a proti vypadávání vlasů. Dámský, pánský střih nejnovějších trendových účesů, foukání, trvalá, rovnání, barvení, přelivy, melíry, slavnostní účesy, prodlužování vlasů metodou za studena Ring.

Masáže – Lymfodrenáže, vakupress, zeštíhlení a zpevnění problematických partií, program na vyčištění (detoxikaci) a vyživení organizmu. Čokoládové, medové a jogurtové  masáže a zábaly.

Pedikúra – Suchá-mediciální přístrojová, mokrá, kombinovaná, Thalaspa ošetření chodidel, zábaly do tepelných botiček, reflexní terapie.

Manikúra – Procedury kompletní péče o ruce do zóny lokte s hluboce hydratačním účinkem.

Nejbližší slevy

440 Kč

Letní pedikúra

Letní pedikúra

440 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie

Podobné salony v okolí