Svatební salon Astrid Pardubice

Základní informace

Svatební salon ASTRID je zárověň půjčovnou i prodejnou svatebních a společenkých šatů. Svatební a společenské šaty půjčujeme a prodáváme již od roku 2009. Za tuto dobu jsme si získali u zákazníků vynikající renomé a se třemi pobočkami patříme k největším svatebním salonům v regionu.

Kontakty

Ulice Smilova 337
Město Pardubice
Telefon +420 777 095 669
E-mail pardubice@svatebnisalon.net
Web svatebnisalon.net

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Svatební salon Astrid Pardubice? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Proč vybrat šaty právě u nás?

Při výběru svatebních šatů hledáme kombinaci originality, dokonalého zpracování a profesionálního zázemí renomovaných značek. Tyto požadavky jsme našli u významých dodavatelů s tradicí jako je MORI LEE, BLUE by ENZOANI, BEAUTIFUL by ENZOANI, SPOSA TOSCANA, MS MODA a další. Nejnovější kolekce těchto luxusních svatebních šatů pravidelně doplňujeme do našich salonů. V široké nabídce k zapůjčení i k prodeji si vyberou nevěsty svatební šaty moderní i tradiční, ať již hledají pravý luxus, nebo je rozpočet jejich svatby omezený. Svatební šaty u nás naleznete v cenové relaci od 2.000,– do 10.000,–Kč. V ceně šatů navíc zcela zdarma nabízíme i různé svatební doplňky jako například dekorace aut nevěsty a ženicha, závoj, poštářek na prstýnky a další doplňky.

Společenské, plesové a maturitní šaty v našich salonech jsou přehlídkou posledních trendů a z každé ženy i slečny vykouzlí královnu plesu. Plesové šaty nabízíme v široké škále střihů, stylů a velikostí. V našich salonech najdete společenské šaty znašek ALYCE PARIS, CORIZZI, BELSOIE, BLUSH a další známé značky. Při výběru z naší nabídky vám ochotně pomůže náš kvalifikovaný personál.

Váš svatební den…

Je to ten nejvýznamnější den ve vašem životě. Den, na který nikdy nezapomenete a který vám, vaší rodině a přátelům bude přinášet radost ve vašich vzpomínkách po mnoho let. V našem salonu najdete ucelenou nabídku všeho, co budete pro tento den „D“ potřebovat.

Svatební salon Astrid se v mnohém liší od ostatních salonů a půjčoven. Zakládáme si na kvalitním a značkovém zboží a prvotřídním servisu pro naše klienty. Mnozí mají tento slogan u své firmy také, ale u nás to je skutečnost ověřená velkým množstvím spokojených klientů.

Více než 200 modelů svatebních šatů je zárukou, že vás proměníme v opravdu překrásnou nevěstu. Díky dobrému střihu a kvalitním materiálům se navíc budete cítit pohodlně nejen během obřadu. Svatební šaty půjčujeme vždy čisté a v perfektním stavu. Samozřejmě vám je ZDARMA upravíme přesně na míru.

S příjemným přístupem a našimi odbornými zkušenostmi vám poradíme, jaké svatební šaty budou pro Vás nejvhodnější a Vy tak budete ve svůj den okouzlující a pro svého nastávajícího muže naprosto neodolatelná.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Bc. Jitka Vognarová a tým salonu Astrid

Nejbližší slevy

–30 %

Lash lifting a laminace obočí v jednom termínu

Balíček kompletní péče za ještě výhodnější cenu

1500 Kč končí za 14 dní
–20 %
letni-akce-na-tetovanou-mezirasovou-linku

Letní akce na tetovanou meziřasovou linku

Letní akce na tetovanou maziřasovou linku v termínu…

1750 Kč končí za 25 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie