Studio Efekt

Základní informace

Jmenuji se Zuzana Nguyenová a jsem certifikovanou artistkou u jedné z nejprestižnějších beauty akademií na světě-PhiAcademy. Zaměřuji se na semi-permanentní metodu úpravy obočí a kosmetické ošetření pleti. Ráda Vás přivítám u sebe v salón ve Vršovicích.

Kontakty

Ulice Vršovická 101
Město Praha
Telefon +420 774 865 482
E-mail microblading.zuzanang@gmail.com
Web www.facebook.com/phibrowszuzanang-110813407186774

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Studio Efekt? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Jmenuji se Zuzana Nguyenová a jsem certifikovanou PhiBrows artistkou u mezinárodně uznávané PhiAcademy. Zaměřuji se na semi-permanentní metodu úpravy obočí a působím jako kosmetička v Praze.

Již od mala jsem obdivovala na ženách krásně upravené, husté a přirozeně vypadající obočí. Obočí tvoří 80 % našeho výrazu a jsem si vědoma, že ne každý má štěstí mít přirozeně pěkné obočí bez jakéhokoliv zásahu. Průsečík těchto poznatků mně dovedl až k permanentnímu make-upu. V roce 2018 jsem se rozhodla absolvovat kurz kosmetiky v Brně a poté jsem věnovala spoustu času hledáním toho správného kurzu permanentního make-up. Vybrala jsem si PhiAcademy Branka Babiće – jedna z nejprestižnějších beauty akademií na světě s vědomím, že pokud chci dělat věci pořádně, jedinou cestou je učit se od nejlepších. Má cesta k získání titulu Phibrows Artist nebyla jednoduchá, ale stála za to. Díky tomu Vám mohu poskytnout tu nejlepší péči, profesionalitu, preciznost práce a nejvyšší kvalitu použitých materiálů.

Je mi velkou ctí, že Vám mohu dodávat sebevědomí a podtrhnout Vaši přirozenou krásu.

Má práce je mým velkým koníčkem a proto se neustále vzdělávám. Posouvám dál své hranice a rozvíjím vědomosti ze světa permanentního make-upu.

Vážím si Vaší důvěry a ke každé z vás přistupuji individuálně, protože Vaše spokojenost a zpětná vazba jsou mou největší prioritou.

Těším se na setkání s Vámi v mém salonu v Praze-Vršovicích.

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.