Prodlužovnání vlasů - Žaneta Knajflová

Základní informace

Navazování vlasů se věnujeme již 9 let. Naše nabídka prodlužování vlasů je široká, jmenujme např. metody Microring, Bond Plus, Hair Talk (extension). Prodlužování provádíme převážně pravými evropskými vlasy.

Kontakty

Ulice Rumburk
Město Rumburk
Telefon +420 604 724 090
E-mail navazovani.vlasu@seznam.cz
Web prodluzovanivlasu.wbs.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Prodlužovnání vlasů - Žaneta Knajflová? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Micro Ring

Metoda Micro – ring se provádí zastudena. Prodlužování vlasů se provádí pomocí kovových kroužků jejichž maximální velikost je 3 mm v požadované barvě, které se následně navléknou na váš pramínek vlasů a společně s prodlužovaným pramínkem se stlačí speciálními kleštičkami, které jsou nejčastěji ve tvaru U.

Tato metoda prodlužování vlasů je rychlá a je schopná i zhušťovat vaše přírodní vlasy. Naše nabídka zaručuje 100% přírodní evropské vlasy. Pokud by došlo k obnově nebo posunutí prodloužených vlasů opět se celý cyklus provede přes výše zmíněné kovové kroužky.

V tomto případě pak dojde ke stáhnutí kroužku i s přidaným pramínkem vlasů v protisměru než od původního postupu. Po rozčesání přírodních vlasů a úpravě prodlužovaných vlasů se opět prodlužované vlasy upevní k vlasům přírodním. Tato metoda není vhodná pro jemné vlásky a alergiky. Můžeme vám také předělat vlasy prodloužené keratinem na metodu ring.

Nejbližší slevy

–29 %

Age Signs Reverse

Vysoce účinné ošetření zralé pleti.

1200 Kč končí za 4 dny

Odborník na PMU

akreditovaný kurz

končí za 30 dní
–20 %

“Butolinum” kosmetické ošetření

Kosmetické ošetření pleti

1200 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.