Prodlužovnání vlasů - Žaneta Knajflová

Základní informace

Navazování vlasů se věnujeme již 9 let. Naše nabídka prodlužování vlasů je široká, jmenujme např. metody Microring, Bond Plus, Hair Talk (extension). Prodlužování provádíme převážně pravými evropskými vlasy.

Kontakty

Ulice Rumburk
Město Rumburk
Telefon +420 604 724 090
E-mail navazovani.vlasu@seznam.cz
Web prodluzovanivlasu.wbs.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Prodlužovnání vlasů - Žaneta Knajflová? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Micro Ring

Metoda Micro – ring se provádí zastudena. Prodlužování vlasů se provádí pomocí kovových kroužků jejichž maximální velikost je 3 mm v požadované barvě, které se následně navléknou na váš pramínek vlasů a společně s prodlužovaným pramínkem se stlačí speciálními kleštičkami, které jsou nejčastěji ve tvaru U.

Tato metoda prodlužování vlasů je rychlá a je schopná i zhušťovat vaše přírodní vlasy. Naše nabídka zaručuje 100% přírodní evropské vlasy. Pokud by došlo k obnově nebo posunutí prodloužených vlasů opět se celý cyklus provede přes výše zmíněné kovové kroužky.

V tomto případě pak dojde ke stáhnutí kroužku i s přidaným pramínkem vlasů v protisměru než od původního postupu. Po rozčesání přírodních vlasů a úpravě prodlužovaných vlasů se opět prodlužované vlasy upevní k vlasům přírodním. Tato metoda není vhodná pro jemné vlásky a alergiky. Můžeme vám také předělat vlasy prodloužené keratinem na metodu ring.

Nejbližší slevy

440 Kč

Letní pedikúra

Letní pedikúra

440 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.