Profesionální prodlužování řas Erika Říhová

Základní informace

Svoji činnost provozuji již od roku 2010. Specializuji se na prodlužování a zahušťování řas. Každý rok procházím novými kurzy v tomto oboru. Výsledkem je rychlost a kvalita práce.

Kontakty

Ulice Hornoměcholupská 663/141
Město Praha 15
Telefon +420 606 091 929
E-mail riki.rihova@gmail.com
Web www.jb-rasy.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Profesionální prodlužování řas Erika Říhová? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Po létech cestování a pracovních zkušeností jak v Čechách, na Slovensku či v Anglii, jsem se rozhodla po návratu do Čech absolvovat profesionální kurz v prodlužování řas od firmy JB Cosmetics. Po tomto kurzu se mi otevřela možnost jak uplatnit svou kreativitou a cit pro detail, a tím přinést svým klientkám radost a spokojenost. Má práce se mi stala koníčkem.

Pod pojmem prodlužování řas si ovšem někteří vybaví „mrkačky“ – zjednodušeně řasy silné či nepřirozeně dlouhé – i to lze často zahlédnout na slečnách či dámach kolem nás. Není ovšem aplikace jako aplikace! Záleží velice na provedení, kvalitě materiálu a druhu přirozených řas. Design, který oko krásně orámuje a rozjasní, přičemž ale stále vypadá přirozeně, je mojí doménou.

Má práce ale není pouze o profesionáním provedení aplikace prodloužených řas. Snažím se, aby každá klientka odcházela ze Salonu zrelaxovaná a příjemně odpočinutá, k čemuž přispíva i komfort vyhřívaného kosmetického lehátka. Maximální spokojenosti klientky s konečným výsledkem dopomáha i konzultace, při které je vyplněn formulář – klientská karta. Kromě velmi důležitých informací zdravotních se zaobíram otázkou designu. Z více než 200 možných kombinací zatočení, délky a síly řas (které jsou v Salonu stále k dispozici) se stanoví kombinace 7 až 8 druhů, které nejvíce splní očekávání klientky – ale zároveň v žádném případě nepřetíží a neponičí vlastní!

Nejnovější technologie prodlužování řas je pro každou z Vás. Nevadí, zda vlastní řasy máte velmi krátké, překážkou samozřejmě není ani Váš věk, naopak! Až komfort prodloužených řas vyzkoušíte na sobě, nebudete se jich chtít už nikdy vzdát.

Srdečně se teším na Vaši návštěvu! :)

Více zde: http://www.jb-rasy.cz

Nejbližší slevy

–37 %

10x přístrojová lymfatická masáž

10x lymfatická masáž na přístroji Ballancer Gold, která má…

4999 Kč končí za 21 dní
–29 %
2500 Kč končí za 22 dní

Zaváděcí sleva 20 %

Zaváděcí sleva 20% na vše

končí za 29 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie