RaditaHK

Základní informace

Studio RaDita Chrudim,Pardubice,Hradec Králové nabízí formování postavy přístrojem Bodystyling EMG01 a pomocí kryolízy a kavitační liposukce, pomoc při hubnutí, lymfodrenáže, odstranění celulitidy, prodlužování řas, veškeré kadeřnické a kosmetické služby.

Kontakty

Ulice Třída SNP 453
Město Hradec Králové
Telefon 776 053 646
E-mail radita@email.cz
Web www.radita.cz

Otevírací hodiny

pondělí 8:00 - 20:00
úterý 8:00 - 20:00
středa 8:00 - 20:00
čtvrtek 8:00 - 20:00
pátek 8:00 - 20:00
sobota zavřeno
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón RaditaHK? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Kryolipolýza

  • Certifikované neinvazivní (bezbolestné) ošetření srovnatelné s tumescentní liposukcí. Převratná novinka konečně v ČR – efektivní hubnutí ZMRAZENÍM tukových buněk s TRVALÝM výsledkem (lékařsky ověřeno)! Vyzkoušejte naprostou novinku na trhu a zbavte se jednou provždy tukových buněk a celulitidy. To je kryo-lipolýza.

IPL Epilace

  • Zapomeňte na holicí strojky i na vytrhávání všemi způsoby. Nejlepších výsledků při zbavování nežádoucích chloupků dosahuje nejmodernější metoda epilace IPL, která využívá intenzivního pulzního světla.

Ochlupení na těle se obnovuje v cyklech, část je v klidu a část roste. Metoda nové generace IPL, prováděna profesionálním přístrojem IPL Diana E-LIGHT, účinně ničí chloupky v aktivní růstové fázi. Těch je průměrně šedesát procent, proto je zapotřebí absolvovat průměrně 4–6 ošetření s doporučeným časovým odstupem. Po několika sezeními si můžete být jisti, že byly ošetřeny také chloupky, které byly při předchozích sezeních v klidové fázi. Přístroj není třeba manuálně nastavovat, sám rozpozná typ pokožky. Metoda je šetrná a bezpečná a výsledek trvalý.

Kavitační ultrazvuková a radiofrekvenční liposukce

  • Ultrazvuková neinvazivní liposukce nabízí moderní, neinvazivní, bezpečnou, rychlou a bezbolestnou metodu pro odstranění přebytečných tukových vrstev, redukci celulitidy (všech jejich stupňů) a vyhlazení pokožky. Většina pacientů pozná viditelnou změnu již po prvním zákroku, ale pro větší a trvanlivější efekt je doporučováno více ošetření. Ultrazvukový kavitační přístroj je momentálně nejefektivnější prostředek, jak se dlouhodobě zbavit přebytečných tukových buněk a celulitidy.

EMG01-Bodystyling

  • cvičí za vás. Pomocí elektrod, které se umístí na vašich problémových partiích těla. Intenzitu cvičení si určujete sami, čím větší intenzita, tím lepší výsledky. Při použití EMG01-Bodystylin se rychleji a lépe spalují kalorie. EMG01-Bodystyling prokrvuje pokožku a tím blahodárně působí také na celulitidu a celkové zpevnění pokožky.

Lymfatická drenáž

  • Lymfatická drenáž je v současné době velmi populární kosmetickou metodou, která umožňuje odstraňování celulitidy. Nicméně tato metoda byla a stále je i velmi uznávanou léčebnou metodou s širokým spektrem využití.

Masáže

  • únava po náročném dni, stres a málo pohybu. To

mohou být důvody, proč máme večer záda ztuhlá a mohou i bolet. Možností, jak se alespoň na chvilku odpoutat od běžných starostí a ulevit tělu, je masáž. A není nic příjemnějšího, než se nechat hýčkat v našem studiu.

Prodlužování řas

  • Tato technika vám propůjčí dlouhé, natočené a husté řasy, které působí naprosto přirozeně. Norkové řasy jsou odolné vůči vodě, nevyžadují náročnou údržbu a proto jsou vhodné k dennímu nošení. Adhesiva jsou hypoalergenní, testované a aplikace žádným způsobem nezatěžuje vaše přírodní řasy. Technika se provádí s pomocí speciálního lepidla aplikací řasy na řasu, proto jsou takto prodloužené řasy k nerozeznání od přírodních. Používáme velmi kvalitní materiál firmy EMPORIO Lashes. Všechny výrobky jsou vysoce kvalitní a vybrané produkty jsou nositelem značky jakosti CE A ROHS. Což je velký důkaz kvality!

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.