Rekondiční studio Modelace

Základní informace

Nabídka komplexního přístrojového zařízení pro zeštíhlení, zpevnění a modelaci postavy.

Kontakty

Ulice Maňákova 752/18
Město Praha
Telefon +420 776 230 255
E-mail studio@modelace.cz
Web www.modelace.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Rekondiční studio Modelace? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Co se děje ve Vacu Shape?

VacuShape kombinuje podtlak s chůzí na běžeckém pásu a zaměřuje se na likvidaci depotního tuku v nejproblema­tičtějších partiích těla – stehna, boky, hýždě a břicho – právě díky tomu, že se tato část těla nachází v podtlakové kabině.

To zajistí lepší prokrvení depotních tuků na podbřišku, hýždích a stehnech. Nyní mohou tukové buňky snadněji předávat své tuky, které jsou dopravovány ke svalovým buňkám, neboť tuk se spaluje jen ve svalových buňkách.

Protože se u tréninku VacuShape jedná o stojící systém v podtlaku, uskutečňuje se díky podtlaku lepší odvádění metabolických produktů přes lymfatický systém. Silným prokrvením pokožky a lepším zásobováním kyslíkem, vitamíny, minerálními látkami a enzymy se pozitivně působí proti pomerančové kůži. Pleť je při pravidelné aplikaci hladší a jemnější.

Rolletic je účinný masážní stroj, který při pravidelném používání dokáže masírováním tvarovat postavu, zmenšit objem masírovaných partií, odstranit celulitidu. Během masáže dochází k uvolnění bloků svalových skupin, srůstů a změkčení pooperačních jizev. Povzbuzuje látkovou výměnu, podporuje prokrvení.

Průběh aplikace

Válečkovou masáží se ošetřované partie těla silně prokrvují. Látková přeměna se dostane do obrátek. Pomůže se přívodu kyslíku a prokrvení. Spontánní reakcí je svědění a teplo. Dochází ke spalování depotního (zásobního) tuku a kůže se stává hladší a vypnutější. Zvlášť úspěšná je masáž válečky na břiše, v oblasti boků a stehen.

K dispozici jsou Vám dva přístroje. Nejvhodnějším oblečením jsou legíny (elasťáky), ponožky a tričko. První aplikace by neměla být delší než 20 minut. Nejdříve postupně promasírujeme od špiček nohou celé tělo a pak se vracíme na ty partie, které chceme redukovat. Pro dosažení maximálních výsledků je třeba docházet 3× týdně.

Lymfoven je přístroj na sekvenční tlakovou masáž končetin, přístroj, který pracuje na principu lymfatické masáže.

Cílem masáže je odvést zplodiny metabolismu, tedy toxické látky, lymfatickým systémem. Toto ošetření je velmi účinné jak z hlediska kosmetického, tak zdravotního.

Podporuje lymfatický a žilní systém. Prevence křečových žil a otoků. Odstraňuje pocit tzv. těžkých nohou. Vhodný při rehabilitaci sportovců a pracovníků s vysokým zatížením dolních končetin. Skvělý jako pomocník po porodu na zpevnění břišní stěny.

Přístroj je možné doplnit zábaly na podporu formování postavy.

Nejbližší slevy

–29 %

Age Signs Reverse

Vysoce účinné ošetření zralé pleti.

1200 Kč končí za 4 dny

Odborník na PMU

akreditovaný kurz

končí za 29 dní
–20 %

“Butolinum” kosmetické ošetření

Kosmetické ošetření pleti

1200 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.