Relax Club Namaste

Základní informace

Masáže Brno – masáže nahého těla. Nejlíp. Dovolte, abychom se představili. Dva maséři, čtyři ruce a dva světy, ženský a mužský, které se vzájemně dokonale prolínají a doplňují. Oba máme za sebou léta zkušeností a našimi rukami, a to doslova, prošly stovky spokojených zákazníků. Odcházeli od nás odpočatí a s novým přívalem energie. Zakládáme si na špičkovém provedení masáží a osobním přístupu ke každému zákazníkovi.

Kontakty

Ulice Zábrdovická 11
Město Brno
Telefon +420 607 234 257
E-mail allcon.groupe@gmail.com
Web relaxclubnamaste.cz

Otevírací hodiny

pondělí 8:00 - 20:00
úterý 8:00 - 20:00
středa 8:00 - 20:00
čtvrtek 8:00 - 20:00
pátek 8:00 - 20:00
sobota zavřeno
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Relax Club Namaste? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Masáž s vůní exotiky

Bylo, nebylo, v areálu Zetina jedno relaxační studio, které skrývalo velkou záhadu. Lidé do něj vcházeli unavení životem a odcházeli odpočatí a usměvaví. Kouzlo? Ale kdepak. Pouze spojení šikovných rukou, naslouchání, příjemného prostředí a vůně vonných tyčinek a vzácných dřevin.

Profesionální vybavení

Naše studio je vybaveno profesionálním masérským lehátkem i speciálním japonským lůžkem Futon, které slouží na tantrickou masáž, ve studiu nechybí ani prostorná koupelna a toalety pro vaše maximální pohodlí.

Navštivte naše špičkově vybavené studio a svěřte se do rukou profesionálů, kteří se nemohou dočkat, až vám uleví od bolesti zad a dopřejí vám neskutečnou dávku relaxace. Své zákazníky si v našem studiu hýčkáme již více než 5 let a díky mnohaletým zkušenostem se dotkneme nejen vašeho těla, ale také vaši duše.

Můžete si dopřát tyto zklidňující a uvolňující masáže:

  • TANTRICKÁ MASÁŽ
  • RELAXAČNÍ MASÁŽ
  • KLASICKÁ MASÁŽ

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie