Relax - Jana Doležalová

Základní informace

Nabídka cílené kosmetické péče o pleť a masáží celého těla i vybraných partií. Provoz sauny s odpočívárnou a barem.

Kontakty

Ulice Roháčova 1325
Město Český Brod
Telefon +420 724 056 760
E-mail relax.jana@email.cz
Web www.relax-brod.net

Otevírací hodiny

pondělí 8:00 - 20:00
úterý 8:00 - 20:00
středa 8:00 - 20:00
čtvrtek 8:00 - 20:00
pátek 8:00 - 20:00
sobota zavřeno
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Relax - Jana Doležalová? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Relaxační centrum

  • Péče o pleť
  • Doplňková péče
  • Péče o ruce nohy
  • Masáže
  • Sauna

Péče o pleť

Buďte k pleti shovívaví, vyplatí se, když ji budete pravidelně hýčkat a pečovat o ni. Pleť je absolutním zrcadlem našeho zdraví.Největší vliv na proměny kůže mají stres, hormony, vyvážená strava a výdej a mnohdy podceňovaný přísun tekutin.

Cílená kosmetická péče dokáže naprosté zázraky. Už po první návštěvě se zlepší vzhled mnohdy unavené a vnějšími vlivy znečistěné pleti natolik, že Vás to možná až příjemně překvapí.

Masáže

Masáže jsou vhodné pro celkové zlepšení zdravotního stavu, pro uvolnění těla, duše i dobrý pocit. Schopnost léčit srdcem a intuicí jsou mnohdy dokonalejší než léčba založená na vědě.

Můžeme nabídnout masáže sportovního, relaxačního, reflexního a rehabilitačního zaměření a jako doplněk a podporu účinku zábaly s použitím produktů z Mrtvého moře.

Sauna

Sauna je původní finské slovo označující malé stavení nebo místnost, která se po vytopení používá jako ohřívárna. Sauna je známa svými blahodárnými účinky na zdraví člověka a působí preventivně proti nachlazení, chřipce a dalším nemocem.

Sauna nabízí skvělou příležitost ničím nerušené relaxace pro páry a přátele. V prostorné saunové kabině ze světlého lipového dřeva mohou pohodlně rozjímat dvě až šest osob. K dispozici jsou dva prostorné samostatné sprchové kouty. Součástí sauny je posezení, vybavený bar a relaxační místnost s lehátky pro maximální soukromí a pohodlí.

Péče o ruce a nohy

Ruce každou chvíli někomu podáváme, gestikulujeme jimi, pracujeme, zkrátka jsou neustále na očích. Ruce nejsou chráněny před slunečním zářením a vlivy prostředí, proto vyžadují pravidelnou péči.

Nedílnou a důležitou součástí našeho života jsou nohy, často opomíjené až zanedbávané a trpící nejen únavou, ale i nevzhlednou celulitidou a nežádoucím ochlupením.

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.