Relax Studio

Základní informace

Nabídka relaxačních masáží, koupelí a terapií.

Kontakty

Ulice náměstí 1. máje 1571
Město Uherský Brod
Telefon +420 732 262 297
E-mail syncakova.klara@seznam.cz
Web www.relaxub.wz.cz

Otevírací hodiny

pondělí 9:00 - 12:00, 13:00 - 19:00
úterý 9:00 - 12:00, 13:00 - 19:00
středa 9:00 - 12:00, 13:00 - 19:00
čtvrtek 9:00 - 12:00, 13:00 - 19:00
pátek 9:00 - 12:00, 13:00 - 19:00
sobota zavřeno
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Relax Studio? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Uhličité koupele

Vrací zdraví, elán a vitalitu. Jedná se o rehabilitační, regenerační, rekondiční a relaxační proceduru, která se řadí do podmětových procedur, jako jsou vodní uhličité koupele akupunktura, sauna, masáže aj., má však podstatně komplexnější a výraznější účinky.

Podstatou procedury je uzavření těla (mimo hlavy) do speciálního vaku, plněného čistým oxidem uhličitým. Základní reakcí je rozšíření cév až po vlásečnice se současným zvýšením transportu kyslíku krví.To má za následek dokonalé prokrvení pokožky, svalstva a všech tělesných orgánů.

Důsledkem je zlepšená činnost všech orgánů a žláz, což vede k posílení organismu, povzbuzení imunitního systému a sebehojivých schopností těla. Je výborná pro nastartování procesu detoxikace organismu.

Zdravotní účinky se pak projevují v:

  • cévním systému – rozšíření cév včetně vlásečnic a tím výraznějšímu prokrvení
  • hormonální systém zvýšená produkce hormonů včetně sexuálních, potlačení všech klimakterických potíží, potlačení bolestí při menstruaci, úprava nepravidelného menstruačního cyklu
  • nervový systém celkové posílení nervového systému, odstranění neuróz, depresí, stavu vyčerpání, nespavosti, migrén, zlepšená činnost vegetativního nervového systému (dýchání, srdeční činnosti, činnost vnitřních orgánů), celkové posílení imunitního systému
  • srdce zlepšení prokrvení srdce (stav po infarktu myokardu, angina pectoris), snížení hodnoty vysokého tlaku, odlehčení tlakového výkonu srdečního svalu
  • svalstvo a kostra odstranění lymfatických otoků, potlačení revmatických potíží, pozitivní ovlivnění osteoporózy, ústupu bolestí svalů i kloubů
  • pokožka celkové zjemnění a zvláčnění pokožky, tlumení hyperpigmentace, stařeckých bradavic, ovlivnění celulitidy, urychlení hojení povrchových poranění a jizev po operaci, tlumení kožních projevů alergie, tlumení projevů lupénky, rychlejší hojení proleženin, bércových vředů, popálenin

Doporučuje se absolvování deseti procedur v co nejkratší době. Výrazný ozdravný a detoxikační efekt se projevuje po šesté až sedmé proceduře.

Reflexní terapie

Cesta k pevnému a stálému zdraví. Pracuje s reflexními body, které se nacházejí na celém těle. Jako nejvhodnější a nejúčinnější se jeví reflexní zobrazení na ploskách nohou. Tuto terapii lze využít jako metodu preventivní, léčebnou, relaxační, ale také jako výbornou metodu diagnostickou.

Reflexní masáž je vhodné aplikovat prakticky při jakýchkoliv potížích, od onemocnění dýchacích cest, přes únavu, nespavost, alergii, lupénku, bolesti kloubů, zažívací problémy po bolesti hlavy, posílení funkcí životně důležitých orgánů, poruchy lymfatického systému, rakovinu.

Může pomoci tam, kde jiné metody neúčinkují a kde léčba chemickými preparáty není vhodná. Nejlepších výsledků je dosahováno u chronických problémů nebo onemocnění. Reflexní terapie nemá žádné vedlejší účinky a je vhodná pro všechny věkové kategorie.

K technikám reflexní terapie patří i reponace páteře. Jedná se o postup, který pomáhá zlikvidovat blokádu krční páteře. Probíhá podle ustáleného postupu, který začíná reflexním uvolněním krční páteře na chodidle a zbavuje migrén a bolestí páteře.

Rašelinové zábaly

Klasická lázeňská procedura využívající blahodárné účinky humátů, obsažených v rašelině, jejich příznivých a léčebných účinků, prováděná moderní formou jednorázových zábalů, kdy se zábal přiloží na postiženou část těla a následně dojde k jeho zahřátí, při kterém se uvolňují léčivé látky obsažené v rašelině.

Jsou doporučovány jako podpůrný prostředek při léčení chorob pohybového systému zánětlivého, degenerativního i úrazového původu (svalový i kloubní revmatismu, artróza, poškození plotýnek, ischias, následky nehod atd.), onemocnění dýchacích cest, oběhových chorob, chorob trávícího ústrojí, metabolických, urologických, nervových a gynekologických chorob.

Nejbližší slevy

–29 %

Age Signs Reverse

Vysoce účinné ošetření zralé pleti.

1200 Kč končí za 4 dny

Odborník na PMU

akreditovaný kurz

končí za 29 dní
–20 %

“Butolinum” kosmetické ošetření

Kosmetické ošetření pleti

1200 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.