Relaxační studio Na dvorku

Základní informace

Relaxační studio nabízí využití sauny, poskytuje kurzy terapie, jógy, orientální tance, cvičení pro těhotné maminky. Provádíme masáže - sportovní, klasické, shiatsu.

Kontakty

Ulice Budínská 66/18
Město Brno
Telefon +420 548 217 377
E-mail nadvorku@nadvorku.com
Web www.nadvorku.com

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Relaxační studio Na dvorku? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Klasická a sportovní masáž

Klasická masáž se využívá především jako masáž léčebná a na doléčení. Je velmi vhodná u chronických bolestivých stavů, kde napomáhá uvolnění bolestivých spasmů a bloků vzniklých v důsledku různých úrazů a přetěžování organismu.

Sportovní masáž využívá obdobně jako klasická masáž působení rukou a energie maséra na organismus masírovaného. Mnohé masérské hmaty jsou stejné jako u klasické masáže. Ovšem cílem sportovní masáže je především dopomoci sportovci k podání maximálního možného výkonu.

Z tohoto důvodu má i své specifické rozdělení na:

 • masáž přípravnou
 • masáž pohotovostní
 • masáž odstraňující únavu
 • masáž sportovně kosmetickou
 • masáž v přestávkách mezi výkony
 • masáž sportovně léčebnou

Reflexní masáž

Cílem reflexní terapie je obnovení toku životní energie a nastolení jejího rovnovážného stavu v organismu.

Akupresura

Starobylá masážní technika, praktikovaná více než 3000 let v Číně a Japonsku. Akupresura je kombinací masáže a akupunktury. Místo vpichování jehel se užívá silného tlaku palců nebo konečků prstů v místech akupresurních bodů, schodných s akupunkturními, což přináší úlevu od bolesti. Akupresura posiluje samoléčivé schopnosti těla, zvyšuje vitalitu a působí preventivně proti nemocem.

Shiatsu

Shiatsu je originální léčebná metoda masáže pocházející z Japonska. Využívá tlaku na aktivní body akupunktury, zvané tsubo, ve snaze uvést do rovnováhy tělesnou energii. Při léčbě metodou shiatsu využívá terapeut tlaku prstů, palců, dlaní, popřípadě loktů, kolen apod.

Jóga a powerjóga

Jóga je ucelený systém tělesných cvičení k harmonizaci těla, mysli i jemných energií. Obsahuje zejména cviky s výdržemi (ásany – cvičení tělesných poloh, cílem dobré kondice je pevná a příjemná poloha), dechová cvičení (pránájáma – práce s dechem a energií a očistné techniky (krijá).

Powerjóga je založena na cvičení základních ásan z jógy, které jsou opakovány za sebou v dynamickém sledu jedna za druhou.

Powerjóga je:

 • aerobní cvičení
 • oproti aerobiku vůbec nenamáhá klouby
 • rozvíjí pružnost a ohebnost
 • zlepšuje fyzickou a psychickou kondici
 • posiluje hluboký svalový a stabilizační systém, tedy svaly, které při běžném aerobiku či posilování nezapojíte
 • souběžně posilujete a protahujete svaly celého těla

Orientální tance

Orientální tanec se vyznačuje svými ladnými, vlnivými i třesavými pohyby. Je určen všem ženám bez ohledu na věk, vzhled, či pohzbové nadání. Tanec nás učí koordinaci pohybu, uvědomění si svého vlastního těla a rozvíjí cit pro rytmus a hudbu. Má příznivý vliv na nožní klenbu, trávicí ústrojí, ženské orgány, posiluje pánevní dno, šetří klouby, uvolňuje napětí v krční a bederní páteři.

Zdravotní cvičení

Zdravotní cvičení je fyzicky nenáročnou formou péče o svou kondici a zdraví. Naučíte se jak protáhnout své ztuhlé tělo, ulevit bolestem zad a kloubů, osvojíte si správné pohybové návyky a vyzkoušíte si relaxační techniky.

Bodyform – posilování problematických partií

Bodyform patří k posilovacím formám aerobiku. Cílem cvičení je formování postavy a zpevnění svalstva, zmírnění bolestí zad plynoucích ze vzniku svalových disbalancí a vadného držení těla.

Balantes – cvičení s malým míčem (overball)

Celkově zpevňuje a zároveň protahuje všechny svalové skupiny a vytváří tak svaly silné a pružné, dlouhé a štíhlé. Formuje postavu. Zpevňuje především střed těla, čímž přispívá k optimálnímu držení těla, učí správnému využití svalové síly.

Pilates

Pilates je souhrn cvičebních technik založených na souhře těla a mysli. Důležitou součástí je správné dýchání při cvičení. Pomocí těchto systematických metod dosáhnete posílení a protažení svalů celého těla. Cvičení dodá člověku energii a pocit svěžesti.

Nejbližší slevy

ke-kazdemu-opalovani-v-solariu-jednorazovy-krem-oranjito-tannymaxx-nebo-australian-gold-a-jednorazova-rouska-zdarma

Jednorázový krém (Oranjito, Tannymaxx nebo Australian Gold) a jednorázová rouška ZDARMA!

Ke každému opalování v soláriu jednorázový krém (Oranjito,…

končí za 17 hodin
–38 %

Permanentní make-up obočí

Akce na PMU obočí - Vláskování či shading

2499 Kč končí za 26 dní
15900 Kč

Rekvalifikace Kosmetička Hradec Králové

Rekvalifikace Kosmetička Hradec Králové

15900 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Podobné salony v okolí

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde