Relaxační studio Na dvorku

Základní informace

Relaxační studio nabízí využití sauny, poskytuje kurzy terapie, jógy, orientální tance, cvičení pro těhotné maminky. Provádíme masáže - sportovní, klasické, shiatsu.

Kontakty

Ulice Budínská 66/18
Město Brno
Telefon +420 548 217 377
E-mail nadvorku@nadvorku.com
Web www.nadvorku.com

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Relaxační studio Na dvorku? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Klasická a sportovní masáž

Klasická masáž se využívá především jako masáž léčebná a na doléčení. Je velmi vhodná u chronických bolestivých stavů, kde napomáhá uvolnění bolestivých spasmů a bloků vzniklých v důsledku různých úrazů a přetěžování organismu.

Sportovní masáž využívá obdobně jako klasická masáž působení rukou a energie maséra na organismus masírovaného. Mnohé masérské hmaty jsou stejné jako u klasické masáže. Ovšem cílem sportovní masáže je především dopomoci sportovci k podání maximálního možného výkonu.

Z tohoto důvodu má i své specifické rozdělení na:

 • masáž přípravnou
 • masáž pohotovostní
 • masáž odstraňující únavu
 • masáž sportovně kosmetickou
 • masáž v přestávkách mezi výkony
 • masáž sportovně léčebnou

Reflexní masáž

Cílem reflexní terapie je obnovení toku životní energie a nastolení jejího rovnovážného stavu v organismu.

Akupresura

Starobylá masážní technika, praktikovaná více než 3000 let v Číně a Japonsku. Akupresura je kombinací masáže a akupunktury. Místo vpichování jehel se užívá silného tlaku palců nebo konečků prstů v místech akupresurních bodů, schodných s akupunkturními, což přináší úlevu od bolesti. Akupresura posiluje samoléčivé schopnosti těla, zvyšuje vitalitu a působí preventivně proti nemocem.

Shiatsu

Shiatsu je originální léčebná metoda masáže pocházející z Japonska. Využívá tlaku na aktivní body akupunktury, zvané tsubo, ve snaze uvést do rovnováhy tělesnou energii. Při léčbě metodou shiatsu využívá terapeut tlaku prstů, palců, dlaní, popřípadě loktů, kolen apod.

Jóga a powerjóga

Jóga je ucelený systém tělesných cvičení k harmonizaci těla, mysli i jemných energií. Obsahuje zejména cviky s výdržemi (ásany – cvičení tělesných poloh, cílem dobré kondice je pevná a příjemná poloha), dechová cvičení (pránájáma – práce s dechem a energií a očistné techniky (krijá).

Powerjóga je založena na cvičení základních ásan z jógy, které jsou opakovány za sebou v dynamickém sledu jedna za druhou.

Powerjóga je:

 • aerobní cvičení
 • oproti aerobiku vůbec nenamáhá klouby
 • rozvíjí pružnost a ohebnost
 • zlepšuje fyzickou a psychickou kondici
 • posiluje hluboký svalový a stabilizační systém, tedy svaly, které při běžném aerobiku či posilování nezapojíte
 • souběžně posilujete a protahujete svaly celého těla

Orientální tance

Orientální tanec se vyznačuje svými ladnými, vlnivými i třesavými pohyby. Je určen všem ženám bez ohledu na věk, vzhled, či pohzbové nadání. Tanec nás učí koordinaci pohybu, uvědomění si svého vlastního těla a rozvíjí cit pro rytmus a hudbu. Má příznivý vliv na nožní klenbu, trávicí ústrojí, ženské orgány, posiluje pánevní dno, šetří klouby, uvolňuje napětí v krční a bederní páteři.

Zdravotní cvičení

Zdravotní cvičení je fyzicky nenáročnou formou péče o svou kondici a zdraví. Naučíte se jak protáhnout své ztuhlé tělo, ulevit bolestem zad a kloubů, osvojíte si správné pohybové návyky a vyzkoušíte si relaxační techniky.

Bodyform – posilování problematických partií

Bodyform patří k posilovacím formám aerobiku. Cílem cvičení je formování postavy a zpevnění svalstva, zmírnění bolestí zad plynoucích ze vzniku svalových disbalancí a vadného držení těla.

Balantes – cvičení s malým míčem (overball)

Celkově zpevňuje a zároveň protahuje všechny svalové skupiny a vytváří tak svaly silné a pružné, dlouhé a štíhlé. Formuje postavu. Zpevňuje především střed těla, čímž přispívá k optimálnímu držení těla, učí správnému využití svalové síly.

Pilates

Pilates je souhrn cvičebních technik založených na souhře těla a mysli. Důležitou součástí je správné dýchání při cvičení. Pomocí těchto systematických metod dosáhnete posílení a protažení svalů celého těla. Cvičení dodá člověku energii a pocit svěžesti.

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Podobné salony v okolí