René Olivier

Základní informace

Kadeřnický salon, nabízíme profesionální kadeřnické služby pro všechny věkové kategorie. Používáme kvalitní vlasovou kosmetiku. Naše kadeřnice jsou školené zahraničními lektory. Každý rok nová kolekce účesů.

Kontakty

Ulice Janovského 17
Město Praha
Telefon +420 266 713 039
E-mail objednavka@reneolivier.cz
Web www.reneolivier.cz

Otevírací hodiny

pondělí 7:00 - 20:00
úterý 7:00 - 20:00
středa 7:00 - 20:00
čtvrtek 7:00 - 20:00
pátek 7:00 - 20:00
sobota 8:00 - 15:00
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón René Olivier? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Kadeřnice salonů René Olivier Vás seznámí s novou kolekcí účesů „Jungle Chic – René Olivier Italy“ kde se můžete nechat inspirovat novými možnostmi Vašeho účesu. Vše samozřejmě na základě bezplatné, poradenské konzultace s Vámi.

Základem je kvalitní střih. Naše kadeřnice ovládají italskou školu střihu, která je nadčasová svou zdánlivou jednoduchostí a maximálním, rafinovaným efektem.

Dále záleží na typu Vašich vlasů. Máte-li jemné vlasy, které Vám plihnou – doporučujeme permanentní styling. Tato úprava je velmi přijatelná pro všechny typy rovných vlasů, protože je šetří a vytváří efekt, který je velmi přirozený.

Můžeme Vám nabídnout také klasickou preparaci – trvalou. Současná profesionální vlasová kosmetika je velmi šetrná a nabízí řadu ošetření během aplikace přípravku a také následnou regeneraci a péči.

Šikovná kadeřnice Vám vysvětlí vlastnosti doporučeného přípravku a jeho použití i doma a to je servis co žádný přibalený leták ani prodavačka v drogerii nedokáže. Vlnité vlasy, ať už přirozeně zvlněné nebo získané, často trpí suchostí a nedostatkem lesku.

Kvalitními přípravky lze mnohého docílit. Péče začíná vždy s kvalitním šampónem. Jeho konzistence dodá vlasům patřičnou hydrataci a pružnost. Dále můžete využít různé typy regenerace, které jsou buďto v pěně nebo jako spray. Aplikace je velmi rychlá, účinná a praktická, protože se nesplachuje.

Jestliže jste se rozhodli změnit styl pouze příležitostně je vhodné dodat vlasům pohyb a volnost. Kadeřnice Vám pomocí kulatého kartáče, kulmy nebo žehličky na vlasy vytvoří nevšední a zajímavý účes, který podtrhne a zvýrazní Vaší osobnost.

Za pomoci gelů, vosků a laku budou Vaše vlasy lesklé, pružné a ještě vyživované, protože použité přípravky obsahují pěstící látky.

Nejbližší slevy

–29 %

Age Signs Reverse

Vysoce účinné ošetření zralé pleti.

1200 Kč končí za 6 dní

Odborník na PMU

akreditovaný kurz

končí za měsíc
–20 %

“Butolinum” kosmetické ošetření

Kosmetické ošetření pleti

1200 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Podobné salony v okolí