Salon Julia

Základní informace

Kadeřnictví, manikůra,pedikůra,kůra,depilace,kosmetika

Kontakty

Ulice Chrudimská 2526/2a
Město Praha
Telefon +420 775 364 142
E-mail j-1284@email.cz
Web www.studio-julia.cz

Otevírací hodiny

pondělí 9:00 - 20:00
úterý 9:00 - 20:00
středa 9:00 - 20:00
čtvrtek 9:00 - 20:00
pátek 9:00 - 20:00
sobota 10:00 - 15:00
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Salon Julia? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

V našem studiu se budete cítit příjemně a rádi se budete vracet. To vše s profesionálním personálem a za přijatelné ceny.

Tým profesionálních kadeřniku, vyškolených u firmy Matrix, L'Oreal. Vám nabízí s použitím výrobků těchto renomovaných firem střihy podle posledních módních trendů, melírování – tón v tónu nebo výraznější probarvení, klasické barvení, trvalou…

Kadeřnice Vám poradí s Vaší úplnou proměnou účesu a doporučí nejvhodnější kosmetické vlasové přípravky pro péči o Vaše vlasy. Nasloucháme všem požadavkům, a proto nikdy neodejdete z našeho kadeřnictví nespokojeni.

Manikúra je velmi příjemné ošetření rukou a také relaxací. Nabízíme základní mokrou manikúru, spojenou s masáží rukou a poté lakováním.

P-shine je japonská péče pro roztřepené a lámavé nehty. Kůra podporuje prokrvení, zdravý růst nehtů. Hlavní složky jsou včelí pyl a křemičitá hlinka. Tato metoda je vhodná jak pro ženy, tak pro muže, kteří mají lámavé, roztřepané nebo špatně rostoucí nehty. P-Shine se provádí dle potřeby, ale maximálně 1× za 14 dní.

Nehtová modeláž probíhá pomocí gelového systému. Krásné a upravené ruce jsou základem pro každou ženu bez ohledu na vk či profesi. Pokud zvolíte gelovou modelaci nehtů, dopřejete si pocit vždy upravených nehtů, i když Vám příroda zrovna nenadlila krásné nehty. Gelové nehty vypadají přirozen, jsou pružné, tenké a částečn prodyšné pro Váš nehet.

Český člověk ujde denně v průměru 6.000 kroků. Kvůli takovéto námaze pokožka chodidel tvrdne, rohovatí a praská. Chodidla nesou celou váhu Vašeho těla, a proto si určitě zaslouží pozornost a důkladnou péči. Při zanedbání péče se může pokožka chodidel stát zdrojem nepříjemných bolestí a problémů. V nevhodné obuvi a v letních měsících se teplota v botě zvyšuje o několik stupňů a způsobuje ještě větší tlak na celou oblast. V příliš těsných botách se zase tvoří mozoly a otlaky nohou.

Z těchto důvodů je potřeba chodidlům věnovat potřebnou péči, jakou si po náročném dnu zaslouží. Pravidelně prováděná pedikúra je řešením všech problémů. V Salonu Julia provádíme klassickou mokrou pedikúru s peelingem a masáží, trvá 45 až 60 min.

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.