Salón krásy a relaxace

Základní informace

Salón krásy a relaxace nabízí kompletní, profesionální služby v péči o obličej a tělo- kosmetika, masáže, tělová ošetření, vizážistika, prodej kosmetiky. Pracujeme s luxusní značkou Insthitut Esthederm, Peggy Sage.

Kontakty

Ulice Kamenice 140 140
Město Náchod
Telefon +420 603 150 254
E-mail martina.krejsarova@seznam.cz
Web www.krasa-relax.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Salón krásy a relaxace? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Vážené dámy a pánové vítejte v nově otevřeném salónu krásy a relaxace. Salón se nachází v centru Náchoda a svým klientům nabízí kompletní, profesionální služby v péči o obličej a tělo.

Na co se můžete těšit?

Kosmetické ošetření pleti značkou Insthitut Esthederm aneb kosmetika trochu jinak. V čem jsme jiní? Na úvod Vás seznámíme se značkou , je provedena důkladná analýza pleti a na základě této konzultace je Vám doporučena vhodná salónní péče. Pro Vaši maximální relaxaci je v úvodu ošetření provedena speciální masáž, která Vás dokonale uvolní.

V průběhu ošetření Vás čekají další jedinečné masážní techniky – např. obličejová lymfodrenáž, masáž dekoltu, krku a obličeje, zpevňující liftingová masáž, mikromasáž očního okolí a mnohé další. A na závěr každého ošetření na Vás čeká malý dáreček v podobě miniproduktů a doporučení vhodné domácí péče. + další malá překvapení

Masáže a tělová ošetření

Účinky masáží jsou známy už více jak 5000let. Blahodárný účinek doteku léčí, odstraňuje stres a navodí pocit zdraví. Namožené svaly po sportu nebo jiné fyzické námaze se zregenerují a nastartují ještě k lepším výkonům.

Nevíte jakou masáž zvolit? Rádi Vám poradíme, jsme tu pro Vás.

Vizážistické služby

Čeká Vás večírek, pracovní pohovor, oslava, svatba nebo prostě jen toužíte po změně své image? Rádi byste znali tipy a triky vizážistů? Svěřte se do našich rukou! Naše vizážistka s dlouholetou praxí v oboru se o Vás postará.

Proto vstupte do světa krásy a relaxace, nechte se u nás rozmazlovat a hýčkat a nezapomeňte, že cítit se dobře není luxus, ale nezbytná každodenní potřeba.

Nejbližší slevy

–22 %

Hodinová havajská masáž lomi lomi

Zažijte havajskou masáž lomi lomi s použitím luxusních…

699 Kč končí za měsíc
–40 %

40% sleva na první návštěvu

Sleva 40 % na první proceduru v našem studiu - neinvazivní…

714 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie