Salon Paula

Základní informace

Poskytujeme masáže přístroji LPG. Lift M6 vyhlazuje vrásky, zpevňuje pokožku obličeje,dekoltu a poprsí. Endermologie modeluje postavu, odstraňuje celulitidu. Kosmetika, depilace, zábaly, barvení řas a obočí. Prodej spa kosmetiky [comfort zone].

Kontakty

Ulice Harantova 415
Město Písek
Telefon +420 605 259 802
E-mail salonpaula@centrum.cz
Web salonpaula.wgz.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Salon Paula? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Endermologie je technologie širokého působení na měkké tkáně. Byla vytvořena a patentována v roce 1986 světově proslulou společností LPG Systems. Její příchod způsobil skutečnou revoluci v estetické medicíně. Již 18 let je endermologie jedinou metodou, která umožňuje skutečně léčit celulitidu a obezitu všech stupňů a tuto skutečnost potvrzuje i FDA (USA) – nejpřísnější zdravotnická certifikační soustava.

Novátorství endermologie spočívá, mimo jiné, v tom, že v průběhu jedné procedury se řeší celé spektrum problémů tělní estetiky – léčba celulitidy, odstranění otoků, zmenšení tukových tkání, modelování tvarů těla, zpevnění a zmenšení plochy vytahané, zvadlé kůže.

Účinnost této metodiky byla pokázána na miliónech pacientů na celém světě, včetně našeho salonu a byla potvrzena četnými klinickými a laboratorními výzkumy.

Nejbližší slevy

–29 %

Age Signs Reverse

Vysoce účinné ošetření zralé pleti.

1200 Kč končí za 7 dní

Odborník na PMU

akreditovaný kurz

končí za měsíc
–20 %

“Butolinum” kosmetické ošetření

Kosmetické ošetření pleti

1200 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie