Salon Paula

Základní informace

Poskytujeme masáže přístroji LPG. Lift M6 vyhlazuje vrásky, zpevňuje pokožku obličeje,dekoltu a poprsí. Endermologie modeluje postavu, odstraňuje celulitidu. Kosmetika, depilace, zábaly, barvení řas a obočí. Prodej spa kosmetiky [comfort zone].

Kontakty

Ulice Harantova 415
Město Písek
Telefon +420 605 259 802
E-mail salonpaula@centrum.cz
Web salonpaula.wgz.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Salon Paula? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Endermologie je technologie širokého působení na měkké tkáně. Byla vytvořena a patentována v roce 1986 světově proslulou společností LPG Systems. Její příchod způsobil skutečnou revoluci v estetické medicíně. Již 18 let je endermologie jedinou metodou, která umožňuje skutečně léčit celulitidu a obezitu všech stupňů a tuto skutečnost potvrzuje i FDA (USA) – nejpřísnější zdravotnická certifikační soustava.

Novátorství endermologie spočívá, mimo jiné, v tom, že v průběhu jedné procedury se řeší celé spektrum problémů tělní estetiky – léčba celulitidy, odstranění otoků, zmenšení tukových tkání, modelování tvarů těla, zpevnění a zmenšení plochy vytahané, zvadlé kůže.

Účinnost této metodiky byla pokázána na miliónech pacientů na celém světě, včetně našeho salonu a byla potvrzena četnými klinickými a laboratorními výzkumy.

Nejbližší slevy

–23 %

Nová Zen cannabis masáž

Na jaro 2018 jsme si pro vás připravili nejen novou…

1000 Kč končí za 10 dní
–23 %

Nová Zen cannabis masáž

Na jaro 2018 jsme si pro vás připravili nejen novou…

1000 Kč končí za 10 dní
–36 %
mesicni-akce-duben

Hydratace a omlazení za akční cenu

Ošetření kolagenovým plátem

290 Kč končí za 10 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie

Kde nás najdete

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace