Squash a fitness Haštal

Základní informace

Fitness s kardiozónou vše ve vybavení Technogym. 6 kurtů pro squash, jeden squash kurt je vybaven doplňky pro Wallyball. Saunu s hodinovou kapacitou pro 4 osoby. Turbosolárium Ergoline 300. Masáže včetně akupresůry.

Kontakty

Ulice Haštalská 20
Město Praha
Telefon +420 224 828 561
E-mail in-tec@volny.cz
Web www.squash-hastal.cz

Otevírací hodiny

pondělí 7:00 - 23:00
úterý 7:00 - 23:00
středa 7:00 - 23:00
čtvrtek 7:00 - 23:00
pátek 7:00 - 23:00
sobota 8:00 - 23:00
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Squash a fitness Haštal? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Fitness se nachází ve 2.patře sportovního centra Squash – Haštal a je vybaveno 30 stroji Technogym s možností plynulého nastavení zátěže pomocí cihliček nebo kotoučů fixovaných jednoduchým a pochopitelným způsobem. Fitnes je rovněž vybaveno posilovacími lavicemi a strečinkovou zónou pro nezbytné protažení Vašeho těla.

Najdete zde i stroj pro posílení svalových partií a úponů pro rehabilitaci po problémech v kolením kloubu. Kompletní vybavení stroji značky Technogym je zárukou kvalitní zátěžové techniky posilování nebo i jen intenzivního zvyšování vaší kondice.

Kardiotrenažéry typu pás, šlapky a kolo Vás uvítají v přístupové chodbě do fitness. Zahřát se zde můžete některém ze 6-ti trenažérů. Trenažéry Technogym mají funkci měření tepové frekvence tak, že splní požadavky začátečníků pro mírný kondiční trénink, ale i velmi náročné požadavky profesionálních sportovců. Ovládání je velmi jednoduché a pokryje širokou škálu Vašich požadavků.

Nezapomeňte své tělo odměnit za sportovní výkon a odpočiňte si v příjemné atmosféře fitness baru u naší recepce. Nabízíme zde velký výběr chlazených i nechlazených nápojů, čerstvě namíchaných iontových, proteinových a sacharidových koktejlů či energetických tyčinek. Na fitness baru si můžete zakoupit potravinové doplňky od firem Nutrend.

Nejbližší slevy

–29 %

Age Signs Reverse

Vysoce účinné ošetření zralé pleti.

1200 Kč končí za 4 dny

Odborník na PMU

akreditovaný kurz

končí za 30 dní
–20 %

“Butolinum” kosmetické ošetření

Kosmetické ošetření pleti

1200 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie

Podobné salony v okolí