StopNikotin - Odvykání kouření

Základní informace

Nabízíme pomoc při odvykání kouření osvědčenou metodou biorezonance přístroj Bicom. Využijte šance jak se snadno stát nekuřákem. Do několika týdnů po ukončení kouření se vám zlepší pleť, kvalita vlasů, celá provoníte a dokonce vizuálně omládnete.

Kontakty

Ulice Anenská 10
Město Brno
Telefon +420 777 303 232
E-mail holaskovi@gmail.com
Web www.stopnikotin.com

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón StopNikotin - Odvykání kouření? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

V rámci zdravého životního stylu se zabýváme problematikou kuřáctví a pomůže každému potlačit chuť na cigaretu. Děje se tak pomocí techniky biorezonance, která má až 80 % úspěšnost a také velmi dobré reference. Přestat kouřit nemusí být tabu, když člověk začne svou situaci řešit včas. Nadechnout se zdravého vzduchu do plic místo nikotinu a dehtu je navíc osvobozující pocit. Jsme nestátní a nezdravotnické komerční zařízení. Vlastní terapie biorezonancí je zcela bez bolesti, žádné vedlejší účinky a trvá necelou hodinu. Klient se stává nekuřákem ihnned nebo nejpozději do několika hodin po odvykací kůře. Bioerzonance je vhodná pro každého kuřáka bez ohledu na věk nebo počet vykouřených cigaret. Cena je 1.300 Kč za program s čipem pro nalepení na tělo, který prodlužuje účinky vlastní terapie. Do několika týdnů po ukončení kouření se vám zlepší pleť, kvalita vlasů, celá provoníte a dokonce vizuálně omládnete.

Nejbližší slevy

–24 %

Mytí+Střih+Foukání

akce na stříhání

349 Kč končí za 10 dní

10 x + 1 zdarma

10 x + 1 zdarma

končí za 11 dní

Tattoo Event 2019 Hradec Králové

Festival tetování v Hradci Králové

končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde