Studio Black Jack

Základní informace

Nabízíme prodlužování vlasů i nehtů, naplétání copánků, permanentní make-up. Prodej 100% vlasů a kanekalonu, tetovacích přístrojů a UV Gelů. Poskytujeme rekvalifikační kurzy.

Kontakty

Ulice Jarošova 1345
Město Sokolov
Telefon +420 777 247 399
E-mail black-jack-studio@volny.cz
Web www.black-jack-studio.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Studio Black Jack? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Prodlužování řas

Prodlužování řas je žhavou novinkou, prozrazené tajemství hollywoodských hvězd. Zcela převratnou a vyspělou technikou se každá extrémní řasa určená k prodloužení jednotlivě aplikuje na vlastní přírodní řasu.

K aplikaci se používá hypoalergenní adhesivum, speciálně vyvinuté k prodlužování řas, a schválené atestem CE pro Evropskou Unii. (pozor ! nejedná se o lepení trsů)

Prodlužující a zhušťující efekt je okamžitý. Extrémní řasy jsou skvělé pro každodenní nošení – vzrušující, dlouhé a svůdné řasy. Pokud přemýšlíte o extrémních řasách pro speciální příležitost, neváhejte! Uvidíte, že si je oblíbíte a nakonec si je necháte.

Solária

Sluneční záření je ve správné míře zdravé a posiluje ducha i tělo. Jistě znáte ten pocit, kdy po dlouhé zimě vyjde slunce a zlepší nám náladu.

Blahodárné účinky UV záření na tělo i duši jsou prokázány i po lékařské stránce. Vytváří v těle vitamín D3, stimuluje imunitní systém, zvyšuje tělesnou výkonnost, zmírňuje deprese a působí blahodárně na srdce a krvní oběh. UV záření také zmírňuje různá kožní onemocnění, jako akné nebo lupenku.

Rekvalifikační kurzy a školení

Můžete u nás absolvovat školení v naplétání copánků, prodlužování vlasů, nebo nehtů.

Po ukončení kurzů získáte osvědčení o absolvování kurzu v podobě certifikátu. Ten Vás opravňuje k profesionálnímu provozování vyškolené činnosti. Toto osvědčení je nezbytné pro získání živnostenského lis­tu.

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.