Studio Black Jack

Základní informace

Nabízíme prodlužování vlasů i nehtů, naplétání copánků, permanentní make-up. Prodej 100% vlasů a kanekalonu, tetovacích přístrojů a UV Gelů. Poskytujeme rekvalifikační kurzy.

Kontakty

Ulice Jarošova 1345
Město Sokolov
Telefon +420 777 247 399
E-mail black-jack-studio@volny.cz
Web www.black-jack-studio.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Studio Black Jack? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Prodlužování řas

Prodlužování řas je žhavou novinkou, prozrazené tajemství hollywoodských hvězd. Zcela převratnou a vyspělou technikou se každá extrémní řasa určená k prodloužení jednotlivě aplikuje na vlastní přírodní řasu.

K aplikaci se používá hypoalergenní adhesivum, speciálně vyvinuté k prodlužování řas, a schválené atestem CE pro Evropskou Unii. (pozor ! nejedná se o lepení trsů)

Prodlužující a zhušťující efekt je okamžitý. Extrémní řasy jsou skvělé pro každodenní nošení – vzrušující, dlouhé a svůdné řasy. Pokud přemýšlíte o extrémních řasách pro speciální příležitost, neváhejte! Uvidíte, že si je oblíbíte a nakonec si je necháte.

Solária

Sluneční záření je ve správné míře zdravé a posiluje ducha i tělo. Jistě znáte ten pocit, kdy po dlouhé zimě vyjde slunce a zlepší nám náladu.

Blahodárné účinky UV záření na tělo i duši jsou prokázány i po lékařské stránce. Vytváří v těle vitamín D3, stimuluje imunitní systém, zvyšuje tělesnou výkonnost, zmírňuje deprese a působí blahodárně na srdce a krvní oběh. UV záření také zmírňuje různá kožní onemocnění, jako akné nebo lupenku.

Rekvalifikační kurzy a školení

Můžete u nás absolvovat školení v naplétání copánků, prodlužování vlasů, nebo nehtů.

Po ukončení kurzů získáte osvědčení o absolvování kurzu v podobě certifikátu. Ten Vás opravňuje k profesionálnímu provozování vyškolené činnosti. Toto osvědčení je nezbytné pro získání živnostenského lis­tu.

Nejbližší slevy

Tattoo Event 2019 Hradec Králové

Festival tetování v Hradci Králové

končí za 20 dní
1999 Kč

Brazilský keratin

Brazilský keratin

1999 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde