Studio Effect

Základní informace

Poskytování kosmetického ošetření chemickým peelingem a laserem, provádění permanentního make-upu. Nabídka kadeřnických služeb, manikúry a pedikúry.

Kontakty

Ulice Libušina 1/540
Město Břeclav
Telefon +420 777 258 005
E-mail kosmetika.blazkova@seznam.cz
Web www.studio-effect.ic.cz

Otevírací hodiny

pondělí 9:00 - 17:00
úterý 9:00 - 17:00
středa 9:00 - 17:00
čtvrtek 9:00 - 17:00
pátek 9:00 - 17:00
sobota zavřeno
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Studio Effect? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Profesionálně pracuji od roku 1997. Jsem vyučena v oboru kosmetiky a tím Vám mohu zaručit jistý profesionální přístup k Vaší pleti. Kosmetika je pro mě velký „koníček." A tak jako každé hobby se musí pěstovat a rozvíjet tak i já pravidelně navštěvuji školení, semináře a akce, které mi pomáhají rozvíjet se v oblasti kosmetiky.

Kosmetické Studio Effect je tu hlavně pro ty, kteří nechtějí být ke svému zevnějšku lhostejní, a také pro ty, kteří se v dennodenním spěchu chtějí na chvíli zastavit a udělat něco jen tak pro sebe a nechat si hýčkat svou pleť.

Pro péči v salonu používám pouze přípravky určené pro profesionální ošetření. Již několik let pracuji s německou kosmetikou Alcina, která je u zákaznic velmi oblíbená. K dostání je pouze v lékárnách a vybraných kosmetických salonech.

Při své práci využívám vrstvení přípravků, a tak již po prvním ošetření je viditelný efekt na pleti. Ke každé pleti přistupuji velmi individuálně a každé Vaše ošetření v salonu je Vám „šito přímo na míru." Pravidelná péče v kosmetickém salónu Studia Effect.

Pracuji výhradně s kosmetickými výrobky společnosti Alcina ,tato kosmetika splňuje dokonalou péči o všechny typy pokožky. Mottem této firmy je krédo, že kůže stejně jako veškerý život v přírodě podléhá principu přirozené rovnováhy. Vnitřní a vnější vlivy však mohou tuto rovnováhu narušit.

Aby mohla být nastolena individuální rovnováha vyvinula firma přípravky podle specifických potřeb různých typů pleti. Nejde o to pleť „změnit“, ale poskytnout jí ideální péči. Alcina nabízí ucelené řady pro všechny typy pleti včetně nadstandardní péče a kvalitní dekorativní kosmetiku s novými odstíny barev pro každou nadcházející sezónu.

Nejbližší slevy

440 Kč

Letní pedikúra

Letní pedikúra

440 Kč končí za 20 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.