Studio Effect

Základní informace

Poskytování kosmetického ošetření chemickým peelingem a laserem, provádění permanentního make-upu. Nabídka kadeřnických služeb, manikúry a pedikúry.

Kontakty

Ulice Libušina 1/540
Město Břeclav
Telefon +420 777 258 005
E-mail kosmetika.blazkova@seznam.cz
Web www.studio-effect.ic.cz

Otevírací hodiny

pondělí 9:00 - 17:00
úterý 9:00 - 17:00
středa 9:00 - 17:00
čtvrtek 9:00 - 17:00
pátek 9:00 - 17:00
sobota zavřeno
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Studio Effect? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Profesionálně pracuji od roku 1997. Jsem vyučena v oboru kosmetiky a tím Vám mohu zaručit jistý profesionální přístup k Vaší pleti. Kosmetika je pro mě velký „koníček." A tak jako každé hobby se musí pěstovat a rozvíjet tak i já pravidelně navštěvuji školení, semináře a akce, které mi pomáhají rozvíjet se v oblasti kosmetiky.

Kosmetické Studio Effect je tu hlavně pro ty, kteří nechtějí být ke svému zevnějšku lhostejní, a také pro ty, kteří se v dennodenním spěchu chtějí na chvíli zastavit a udělat něco jen tak pro sebe a nechat si hýčkat svou pleť.

Pro péči v salonu používám pouze přípravky určené pro profesionální ošetření. Již několik let pracuji s německou kosmetikou Alcina, která je u zákaznic velmi oblíbená. K dostání je pouze v lékárnách a vybraných kosmetických salonech.

Při své práci využívám vrstvení přípravků, a tak již po prvním ošetření je viditelný efekt na pleti. Ke každé pleti přistupuji velmi individuálně a každé Vaše ošetření v salonu je Vám „šito přímo na míru." Pravidelná péče v kosmetickém salónu Studia Effect.

Pracuji výhradně s kosmetickými výrobky společnosti Alcina ,tato kosmetika splňuje dokonalou péči o všechny typy pokožky. Mottem této firmy je krédo, že kůže stejně jako veškerý život v přírodě podléhá principu přirozené rovnováhy. Vnitřní a vnější vlivy však mohou tuto rovnováhu narušit.

Aby mohla být nastolena individuální rovnováha vyvinula firma přípravky podle specifických potřeb různých typů pleti. Nejde o to pleť „změnit“, ale poskytnout jí ideální péči. Alcina nabízí ucelené řady pro všechny typy pleti včetně nadstandardní péče a kvalitní dekorativní kosmetiku s novými odstíny barev pro každou nadcházející sezónu.

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.