Studio Iveta

Základní informace

Přístrojová pedikúra se zaměřením na zdraví.Řešení zarostlých nehtů, nehtová protetika a další podologicky zaměřené postupy. Poradenství v oblasti péče o nohy, pomůcek pro správnou funkci nohy, masáže nohou s různým zaměřením. Ruční lymfatické masáže (lymfodrenážní technika) nejen nohou. Další masáže. Pouze na objednání. OMLOUVÁM SE, ALE OD LEDNA 2022 NEPŘIJÍMÁM NOVÉ KLIENTY NA PEDIKÉRSKÉ SLUŽBY A ÚKONY S TÍM SOUVISEJÍCÍ.

Kontakty

Ulice Martinov 215 215
Město Záryby
Telefon +420 603 423 085
E-mail i.vodickova@email.cz
Web www.zdravenohy.com

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Studio Iveta? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Studio Iveta se zabývá péčí o nohy se zaměřením na zdraví nohou a nehtů dolních končetin. Přístrojová , tzv. suchá pedikúra, nehtová protetika. Pedikúra pro diabetiky. Regenerační, rekondiční, reflexní masáž plosek nohou, lýtek a nohou.

Dále se zabývám manuální lymfatickou masáží (lymfodrenážní technika). Ta se považuje za základní metodu pro aktivaci imunitního systému, detoxikaci, zlepšení celulitidy, regeneraci před a po sportovních výkonech,předo­perační přípravy tkání před plastickým zákrokem a za rehabilitační metodu po zákroku. Lymfodrenážní technika významně kompenzuje nedostatečnost lymfatického a cévního systému a výrazně zkracuje dobu regenerace tkání po zranění a operaci díky aktivnímu odvádění toxinů a zlepšení metabolických procesů. Prvním krokem je konzultace s vysvětlením problematiky lymfatického systému a vyhodnocením vhodnosti použití masáže pro Vás.

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.