Studio M Creative - Permanentní make-up Zlín

Základní informace

Provádím permanentní make-up (mikropigmentace pokožky) pro úpravu obočí, očních linek, rtů. Dále k retušování kosmetických vad kdekoliv na těle v podobě jizev, barevné ztráty pigmentu, korekce areol nebo k vytvoření znamínka krásy či motivy obrázků.

Kontakty

Ulice Lešetín Ii 385
Město Zlín
Telefon +420 606 043 666
E-mail info@mcreative.cz
Web www.mcreative.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Studio M Creative - Permanentní make-up Zlín? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Studio M Creative vzniklo ve Zlíně za účelem poskytnutí služeb v oblasti permanentního make-upu. Mým cílem je snaha o zkvalitnění těchto služeb, jak z pohledu kvality zavádění pigmentů do kůže, tak i z hlediska veškerého komfortu pro zákazníka. Při aplikaci pigmentů do kůže používám unikátní tetovací zařízení od německé firmy Purebeau, které nevlastní žádné studio ve Zlíně ani blízkém okolí a jeho výhody oproti jiným zařízením jsou pro mé klienty v mnoha směrech velkou výhodou. Samozřejmostí je pro mě i kvalita zaváděných pigmentů do kůže, které jsem zvolila od francouzké značky Biotic Phocea a které jsou oblíbené pro svou přirozenost a barevnou stálost pigmentu.

Nejbližší slevy

Odborník na PMU

akreditovaný kurz

končí za 23 dní
–20 %

“Butolinum” kosmetické ošetření

Kosmetické ošetření pleti

1200 Kč končí za 29 dní
–11 %

Lash Lifting

Natočení řas

800 Kč končí za 29 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie