Studio Yes

Základní informace

Kompletní péče o tělo v Novém Jičíně, kadeřnictví, manikúra, pedikúra, nehtová modeláž a kosmetika.

Kontakty

Ulice Dolní Brána 10
Město Nový Jičín
Telefon +420 605 831 624
E-mail marcik44@seznam.cz
Web www.studio-yes.com

Otevírací hodiny

pondělí 7:00 - 19:00
úterý 7:00 - 19:00
středa 7:00 - 19:00
čtvrtek 7:00 - 19:00
pátek 7:00 - 19:00
sobota zavřeno
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Studio Yes? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Studio je situováno poblíž centra města na rohu Hoblíkovy ulice v Domě obchodu a služeb. Klimatizované studio Vás zaujme osobitým interiérem i příjemnou atmosférou, která přispěje k Vašemu pohodlí a relaxaci.

Najdete u nás také manikúru a modeláž nehtů, medicinální pedikúru, kosmetiku. Náš tým profesionálů se Vám bude věnovat s veškerou péčí, pomůže realizovat Vaše potřeby a přání.

Kadeřnictví

Kadeřnické studio nabízí své služby dámám, pánům, i dětem. Poskytujeme celkovou péči o vlasy a vlasovou pokožku. Pravidelně sledujeme trendy a novinky v oboru, necháváme se odborně školit, abychom mohli poskytovat služby na vysoké úrovni a uspokojit i velmi náročnou klientelu.

Toho nám pomáhá docílit velice kvalitní italská vlasová kosmetika značky Selective Profesional. Kadeřnice pracuje výhradně s touto značkou kosmetiky. Stylingové přípravky jsou vyrobeny individuálně na jakýkoliv typ vlasů, kdy respektujeme a zachováváme jejich kvalitu i strukturu.

Kromě tradičních úkonů v kadeřnictví nabízíme nejnovější technologické postupy barvení, tónování, melírování a vnášení „světlých odlesků“ do vlasů.

Nevěstám a ženichům češeme svatební účesy.V našem salonu dbáme nejen na běžnou úpravu vlasů, ale především na jejich relaxaci a regeneraci. K té používáme výborné produkty značky Selective Profesional, které regenerují i velmi poškozené a narušené vlasy. Jedná se o hydratační a repairovou kůru na vlasy.

Dále nabízíme částečné řešení problémů s lupy. Všechny produkty u nás používané si mohou naši klienti zakoupit k domácí spotřebě a pokračovat tak v pěstění krásných a zdravých vlasů.

Kromě vlasové kosmetiky zprostředkováváme i prodej žehliček, fénů, atd. S tímto prodejem je samozřejmě spojena i poradenská služba, kde kadeřnice určí co je na danou kvalitu vlasů nejvhodnější.

Medicinální pedikúra

Ošetření, prováděné výbrusem frézkami z nejkvalitnějších materiálů při vysokých otáčkách je společně se systémem čištění, desinfekce a sterilizace kompletně pojato do programu, který zajistí absolutně hygienický postup.

Nejrozšířenější problémy jako např. kuří oka, zarostlé nehty, deformované nehty, hyperkeratózy a různé praskliny se odstraňují výbrusem bez bolesti a krvavých poranění.

Závěrečná masáž, díky množství reflexních bodů na chodidle, vede vždy ke spokojenosti zákazníka. Ošetření nohou je zcela nebolestivé a mohou je na rozdíl od klasické formy pedikúry absolvovat i lidé postižení cukrovkou, pro které není klasická pedikúra doporučována.

Nejbližší slevy

440 Kč

Letní pedikúra

Letní pedikúra

440 Kč končí za 20 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.