Studio Yes

Základní informace

Kompletní péče o tělo v Novém Jičíně, kadeřnictví, manikúra, pedikúra, nehtová modeláž a kosmetika.

Kontakty

Ulice Dolní Brána 10
Město Nový Jičín
Telefon +420 605 831 624
E-mail marcik44@seznam.cz
Web www.studio-yes.com

Otevírací hodiny

pondělí 7:00 - 19:00
úterý 7:00 - 19:00
středa 7:00 - 19:00
čtvrtek 7:00 - 19:00
pátek 7:00 - 19:00
sobota zavřeno
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Studio Yes? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Studio je situováno poblíž centra města na rohu Hoblíkovy ulice v Domě obchodu a služeb. Klimatizované studio Vás zaujme osobitým interiérem i příjemnou atmosférou, která přispěje k Vašemu pohodlí a relaxaci.

Najdete u nás také manikúru a modeláž nehtů, medicinální pedikúru, kosmetiku. Náš tým profesionálů se Vám bude věnovat s veškerou péčí, pomůže realizovat Vaše potřeby a přání.

Kadeřnictví

Kadeřnické studio nabízí své služby dámám, pánům, i dětem. Poskytujeme celkovou péči o vlasy a vlasovou pokožku. Pravidelně sledujeme trendy a novinky v oboru, necháváme se odborně školit, abychom mohli poskytovat služby na vysoké úrovni a uspokojit i velmi náročnou klientelu.

Toho nám pomáhá docílit velice kvalitní italská vlasová kosmetika značky Selective Profesional. Kadeřnice pracuje výhradně s touto značkou kosmetiky. Stylingové přípravky jsou vyrobeny individuálně na jakýkoliv typ vlasů, kdy respektujeme a zachováváme jejich kvalitu i strukturu.

Kromě tradičních úkonů v kadeřnictví nabízíme nejnovější technologické postupy barvení, tónování, melírování a vnášení „světlých odlesků“ do vlasů.

Nevěstám a ženichům češeme svatební účesy.V našem salonu dbáme nejen na běžnou úpravu vlasů, ale především na jejich relaxaci a regeneraci. K té používáme výborné produkty značky Selective Profesional, které regenerují i velmi poškozené a narušené vlasy. Jedná se o hydratační a repairovou kůru na vlasy.

Dále nabízíme částečné řešení problémů s lupy. Všechny produkty u nás používané si mohou naši klienti zakoupit k domácí spotřebě a pokračovat tak v pěstění krásných a zdravých vlasů.

Kromě vlasové kosmetiky zprostředkováváme i prodej žehliček, fénů, atd. S tímto prodejem je samozřejmě spojena i poradenská služba, kde kadeřnice určí co je na danou kvalitu vlasů nejvhodnější.

Medicinální pedikúra

Ošetření, prováděné výbrusem frézkami z nejkvalitnějších materiálů při vysokých otáčkách je společně se systémem čištění, desinfekce a sterilizace kompletně pojato do programu, který zajistí absolutně hygienický postup.

Nejrozšířenější problémy jako např. kuří oka, zarostlé nehty, deformované nehty, hyperkeratózy a různé praskliny se odstraňují výbrusem bez bolesti a krvavých poranění.

Závěrečná masáž, díky množství reflexních bodů na chodidle, vede vždy ke spokojenosti zákazníka. Ošetření nohou je zcela nebolestivé a mohou je na rozdíl od klasické formy pedikúry absolvovat i lidé postižení cukrovkou, pro které není klasická pedikúra doporučována.

Nejbližší slevy

–22 %

Hodinová havajská masáž lomi lomi

Zažijte havajskou masáž lomi lomi s použitím luxusních…

699 Kč končí za 7 dní
–40 %

40% sleva na první návštěvu

Sleva 40 % na první proceduru v našem studiu - neinvazivní…

714 Kč končí za 8 dní
–18 %
cervnova-akce-na-lash-lifting
800 Kč končí za 8 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.