Sweet Epil depilační studio

Základní informace

Sweet Epil je jediné depilační studio v České republice. Šetrný a jemný způsob epilace metodou Sweet Epil umožňuje odstranění chloupků na všech partiích včetně intimních (tzv. Brazilská depilace). Úzká specializace terapeutek (tzv. Epil-lady) kosmetického studia Sweet Epil umožňuje zajištění profesionálního ošetření pro muže, ženy a to i těhotné.

Kontakty

Ulice Vyšehradská 31
Město Praha 2
Telefon +420 774 67 00 67
E-mail info@sweet-epil.cz
Web www.sweet-epil.cz

Otevírací hodiny

pondělí 9:00 - 21:00
úterý 9:00 - 21:00
středa 9:00 - 21:00
čtvrtek 9:00 - 21:00
pátek 9:00 - 21:00
sobota 9:00 - 21:00
neděle 9:00 - 21:00

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Sweet Epil depilační studio? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Depilace cukrovou pastou ve studiu Sweet Epil je založena na maximálně účinném mechanickém odstranění chloupků pomocí Sweet Epil.

Depilační pasta je vyrobena z přírodních látek s výtažky Aloe Vera bez jakýchkoli chemických přídavků, jako jsou barviva nebo konzervanty. Neobsahuje také alergeny, a proto je tento druh depilace vhodný pro každý typ pokožky. Cukrová pasta není pro kůži tak invazivní jako například depilační vosk, a proto se nemusíte bát poškození živých buněk na depilovaných místech.

Cukrová pasta Sweet Epil se nejprve ohřeje ve vodní lázni na teplotu, která je srovnatelná s teplotou těla, takže vás při kontaktu s pokožkou nepálí. Profesionálně vyškolená Epil-lady poté nanese cukrovou pastu na depilované místo. Nanášení probíhá vždy proti směru růstu chloupků, aby se zajistilo, že pasta přilne dokonale na všechny chloupky. Následná depilace však již probíhá po směru růstu chloupků. Tím je zajištěno jednak to, že se chloupky nepřetrhnou, ale také, že pokožka není mechanicky poškozena a samotná depilace cukrovou pastou není tak bolestivá. Díky tomu lze touto metodou odstraňovat chloupky i z citlivých míst jako je například obličej nebo intimní místa.

Výsledný efekt je okamžitý a vydrží až 6 týdnů, pokožka je hladká a bez podráždění. Chloupky při odstranění Sweet Epil metodou postupně slábnou a nezarůstají. Opakovanými návštěvami chloupky po čase mizí úplně.

Nejste ještě rozhodnuti?

Nejste si stále jisti, zda je depilace cukrovou pastou vhodná i pro vás? Přečtěte si zkušenosti s depilací od našich zákaznic a zákazníků nebo si přečtěte odpovědi na nejčastější dotazy ohledně depilace. Pokud jste již pro odstranění chloupků rozhodnuti, rádi vás uvidíme v našem salonu Sweet Epil . Můžete se objednat http://www.sweet-epil.cz/…dnat-on-line nebo přijít i bez objednávky!

Depilace pro nastávající maminky

V průběhu těhotenství musí ženy podstupovat mnohem častěji gynekologické prohlídky a samozřejmě pokud se chcete vyhnout holení jednorázovou žiletkou před porodem v nemocnici, je rozhodně lepší být připravená. Díky šetrnosti metody Sweet Epil mohou brazilskou depilaci podstoupit i těhotné ženy a to v jakémkoliv týdnu těhotenství. Během těhotenství je holení se zvětšujícím se bříškem ztíženo a hrozí riziko poranění a navíc žádaný efekt dlouho nevydrží. Brazilská epilace je v našem studiu Sweet Epil prováděna zdravotnickým personálem a studentkami vyšších ročníků lékařské fakulty Univerzity Karlovy. Nastávající maminky se tedy nemusí ničeho obávat. Během odstraňování chloupků na intimních partiích se na bříško vůbec netlačí a celá procedura probíha po malých úsecích.

Nejbližší slevy

–37 %

10x přístrojová lymfatická masáž

10x lymfatická masáž na přístroji Ballancer Gold, která má…

4999 Kč končí za 18 dní
–29 %
2500 Kč končí za 18 dní

Zaváděcí sleva 20 %

Zaváděcí sleva 20% na vše

končí za 26 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.