Tai chi Ostrava | Čchi kung Ostrava | Cvičení na záda

Základní informace

Brzká úleva od stresu, relaxace, efektivní cvičení bez bolesti zad v Ostravě ve zdravotně pohybovém centru Tenze Ostrava. Čínské cvičení tai-chi, čchi-kung, čínská jóga, zdravotní cvičení na záda s certifikovaným profesionálním trenérem Marcelem. Když chcete zlepšit své zdraví, zklidnit se a mít chvilku jen pro sebe, rád vás na cvičení uvítám.

Kontakty

Ulice 28. Října 168
Město Ostrava
Telefon +420 606 582 558
E-mail marcel@tenze.cz
Web www.tenze.cz

Otevírací hodiny

pondělí 16:00 - 19:00
úterý 16:00 - 19:00
středa 16:00 - 19:30
čtvrtek 16:00 - 19:00
pátek zavřeno
sobota zavřeno
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Tai chi Ostrava | Čchi kung Ostrava | Cvičení na záda? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Stres a tělo bez energie? Máte bolesti zad a ztuhlé klouby? Zjistěte, jak vám mohu pomoci, čím získat více energie i jak lépe vzdorovat stresu, ale také, jak se zbavit bolesti zad a kloubů z dlouhého sezení v kanclu či doma u monitoru.

Ať jste umělecký tvůrce sendvičů, úča nebo prófa, knihomol, ajťák nebo vyčerpaná mamina, osvěžte unavené hlavy od stresu a špatné nálady a občerstvěte svá unavená a upracovaná záda cvičením v Ostravě s pohodovým trenérem Marcelem. Jednoduše a bezpečně pro jakoukoliv profesi.

ČCHI KUNG OSTRAVA

to je nová energie a elán do života. Více energie a elánu do dalších dnů? Pozitivní účinky na orgány jako jsou játra, ledviny, srdce a další. Efektivní pro nervovou soustavu.Nebuďte na svůj stres sami,řešení máte přímo před očima.

TAI CHI OSTRAVA

je geniální cvičení na záda i stres.Je doba sedavá,sedíme v práci,v autě,doma u televize. Je tu však aktivita, kde sedět nebudete. Tai chi je tréninková metoda duševního a tělesného aktivního odpočinku s Marcelem v Ostravě jako lék na bolest zad i stres.

ZDRAVÁ ZÁDA OSTRAVA

jednoduše od hlavy až k patě. Zdravý kurz v Ostravě, díky kterému si ulevíte nejen od bolesti zad,ale i kloubů či od stresu. Zdravotní cvičení od hlavy až k patě s Marcelem. Nepropásněte svoji šanci na zbavení se bolesti zad ze sedavého zaměstnání.

ČÍNSKÁ JÓGA OSTRAVA

je trénink, u kterého nesedíte ani neležíte.Forma tradičního čínského zdravotního cvičení, které má za cíl posilovat svaly a šlachy a tak podporovat sílu a pružnost, vytrvalost, rovnováhu a koordinaci těla i paměť. Jóga pro začátečníky a pro všechny co klasickou jógu dosud necvičili nebo nemohou cvičit (krkolomné a jiné pro ně nevhodné pozice v leže) i pro ty co jógu cvičí a chtějí si rozšířit své znalosti o novou a doplňující zkušenost.

Dobrá adresa pro vaše cvičení v Ostravě a cvičení s Marcelem vám otevře novou cestu k harmonii mysli,těla a duše. Cestu duševního a tělesného souladu, po níž můžete kráčet svým vlastním tempem tak dlouho, jak budete chtít. www.tenze.cz

Nejbližší slevy

E-Peel therapy

E-Peel therapy

končí za 3 dny

Skořicový zábal a barvení obočí

Skořicový zábal a barvení obočí

končí za měsíc
2000 Kč

Rejuvenace pleti

Fotorejuvenace pleti pulzním světlem

2000 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde