Tai chi Ostrava | Čchi kung Ostrava | Cvičení na záda

Základní informace

Brzká úleva od stresu, relaxace, efektivní cvičení bez bolesti zad v Ostravě ve zdravotně pohybovém studiu Tenze Ostrava. Čínské cvičení tai-chi, čchi-kung, a zdravotní cvičení na záda s certifikovaným profesionálním trenérem Marcelem. Když chcete zlepšit své zdraví, zklidnit se a mít chvilku jen pro sebe, rád vás na cvičení uvítám.

Kontakty

Ulice 28. Října 168
Město Ostrava
Telefon +420 606 582 558
E-mail marcel@tenze.cz
Web www.tenze.cz

Otevírací hodiny

pondělí 16:00 - 19:00
úterý 16:00 - 19:00
středa 16:00 - 19:30
čtvrtek 16:00 - 19:00
pátek zavřeno
sobota zavřeno
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Tai chi Ostrava | Čchi kung Ostrava | Cvičení na záda? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Stres a tělo bez energie? Máte bolesti zad a ztuhlé klouby? Zjistěte, jak vám mohu pomoci, čím získat více energie i jak lépe vzdorovat stresu, ale také, jak se zbavit bolesti zad a kloubů z dlouhého sezení v kanclu či doma u monitoru.

Ať jste umělecký tvůrce sendvičů, úča nebo prófa, knihomol, ajťák nebo vyčerpaná mamina, osvěžte unavené hlavy od stresu a špatné nálady a občerstvěte svá unavená a upracovaná záda cvičením v Ostravě s pohodovým trenérem Marcelem. Jednoduše a bezpečně pro jakoukoliv profesi.

ČCHI KUNG OSTRAVA

to je nová energie a elán do života. Více energie a elánu do dalších dnů? Pozitivní účinky na orgány jako jsou játra, ledviny, srdce a další. Efektivní pro nervovou soustavu.Nebuďte na svůj stres sami,řešení máte přímo před očima.

TAI CHI OSTRAVA

je geniální cvičení na záda i stres.Je doba sedavá,sedíme v práci,v autě,doma u televize. Je tu však aktivita, kde sedět nebudete. Tai chi je tréninková metoda duševního a tělesného aktivního odpočinku s Marcelem v Ostravě jako lék na bolest zad i stres.

ZDRAVÁ ZÁDA OSTRAVA

jednoduše od hlavy až k patě. Zdravý kurz v Ostravě, díky kterému si ulevíte nejen od bolesti zad,ale i kloubů či od stresu. Zdravotní cvičení od hlavy až k patě s Marcelem. Nepropásněte svoji šanci na zbavení se bolesti zad ze sedavého zaměstnání.

Dobrá adresa pro vaše cvičení v Ostravě a cvičení s Marcelem vám otevře novou cestu k harmonii mysli, těla a duše. Cestu duševního a tělesného souladu, po níž můžete kráčet svým vlastním tempem tak dlouho, jak budete chtít. www.tenze.cz

Nejbližší slevy

–37 %

10x přístrojová lymfatická masáž

10x lymfatická masáž na přístroji Ballancer Gold, která má…

4999 Kč končí za 18 dní
–29 %
2500 Kč končí za 18 dní

Zaváděcí sleva 20 %

Zaváděcí sleva 20% na vše

končí za 26 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie