Thai Sun

Základní informace

Jestli Vás trápí bolesti zad - příčinou je převážně sedavé zaměstnání a bohužel nedostatek pohybu. Jedno z možných řešení je chodit pravidelně na thajské masáže. Uvidíte, že investice do vašeho zdraví se vyplatí. Udělejte si trochu času a přijďte to zkusit

Kontakty

Ulice Spálená 29
Město Praha
Telefon +420 722 600 509
E-mail info@thaisun.cz
Web www.thaisun.cz

Otevírací hodiny

pondělí 10:00 - 22:00
úterý 10:00 - 22:00
středa 10:00 - 22:00
čtvrtek 10:00 - 22:00
pátek 10:00 - 22:00
sobota 10:00 - 22:00
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Thai Sun? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Thajské masáže v Praze – jóga a akupresura v jednom

Thajská masáž – co to je?

Tradiční thajská masáž je prastaré léčitelské umění, které představuje jedinečný systém technik – jako „aplikovaná hatha jóga“ či populární název „jóga pro líné“. Tradiční thajská masáž nespočívá jen v působení síly na tlakové body, ale také v uvolnění svalů, kloubů, šlach, chodidel a natažení páteře. Prostředky práce s tělem této unikátní relaxační masáže jsou akupresura a jóga. Její obrovská výhoda spočívá v uceleném způsobu léčby.

Otevřením a pročištěním energetických drah a center se dosáhne nejen toho, že pohyb, který nám dělal velké problémy, se pro nás stane snadno proveditelným, neboť vše souvisí se vším, začne se lepšit i celkové zdraví. Mačkáním tlakových bodů se posílí činnost vnitřních orgánů a tím se zvýší i naše odolnost v celkovém slova smyslu. Následně se dostaví úžasná rehabilitace a regenerace organismu – odstranění bolesti zad a svalstva, následků stresu, psychosomatických onemocnění, zlepšení krevního oběhu apod.

Jak se thajské masáže provádějí?

Thajská masáž spočívá v působení síly na tlakové body, uvolňuje svaly, klouby, šlachy, chodidla, natahuje páteř a přináší tělu celkové fyzické a psychické uvolnění. Tím se liší od naší běžné masaže, která pracuje pouze se svaly. Masérky při masáži používají palce, dlaně, lokty, kolena a chodidla tak, aby mohly vyvinout tlak kombinovaný s protahováním a akupresurou, aby došlo k odblokování linií energie a ve vašem těle navodily celkovou harmonii.

Samotná masáž probíhá na masážním lehátku (viz fotogalerie), nebo na matraci speciálně k tomuto účelu vyrobené. Nejprve se začínají masírovat chodidla, kde je velké množství reflexních plošek a ty pak po promasírování pomohou uvolnit problematická místa. Pokračuje se nohama v poloze na zádech přes břicho a horní končetiny, po té následuje poloha na boku a na břiše, končí se vsedě.Celou procedurou Vás provedou naše kvalifikované a proškolené thajské masérky, které jsou zárukou maximální regenerace, rehabilitace Vašeho těla.

Nejbližší slevy

–22 %

Hodinová havajská masáž lomi lomi

Zažijte havajskou masáž lomi lomi s použitím luxusních…

699 Kč končí za měsíc
–40 %

40% sleva na první návštěvu

Sleva 40 % na první proceduru v našem studiu - neinvazivní…

714 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.