V.I.P. Studio

Základní informace

Komplexní kosmetické, kadeřnické a vizážistické služby. Cílem mé péče je krásná, zdravá pleť a dokonalý vzhled. Díky mým znalostem v oboru, které si neustále rozšiřuji, produktům prvotřídní kvality, různých značek, koncentrací a složení dosahuji výrazných výsledků.

Kontakty

Ulice Jiráskovo náměstí 10
Město Ostrava
Telefon +420 608 747 472
E-mail kosmetika@vip-studio.cz
Web www.vip-studio.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón V.I.P. Studio? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Nepracuji podle předem daných programů, ale podle zdravotního stavu klientky a její pokožky. K osobnímu přístupu patří rovněž naprosté soukromí (pouze jedno křeslo) a diskrétnost, dodržování smluvených termínů a hygienických předpisů. Tyto samozřejmosti byly a jsou základní kameny pro vybudování a fungování mého studia. Kurzy a odborná školení, přednášky a demo akce

Nabídka platí pro jedince i firmy. Kurzy líčení, aplikace očních meziřas a mnoho dalších, vše pod vedením Leony Bednaříkové, vícenásobným mistrem ČR.

Obecné informace k prodlužování a zahušťování vlasů

Provádíme inovační techniky s neomezenými možnostmi jejichž pomocí je možno zvětšit objem vlasů, prodloužení vlasů a vytvoření originálních barevných efektů. Aplikace je možná ve všech odstínech a 3 strukturách – rovné, vlnité a kudrnaté.

Vlasové prameny se přizpůsobí na pramínky Vašich vlastních vlasů. Množství nastavovaných vlasových pramenů je individuální. Přihlíží se na vlastní hustotu vlasu a zda klintka požaduje prodloužení, zahuštění nebo obojí.

Aplikované odrostlé prameny doporučujeme pravidelně každé tři až čtyři měsíce (záleží na rychlosti růstu Vašich vlasů) sundat a provést opětovné nasazení těchto pramenů (posun) blíže k hlavě. Mezi odstraněním a nasazením doporučujeme jednotýdenní pauzu (není podmínkou).

Opětovná aplikace (posun, obnova pramínků) je cenově výrazně výhodnější.

Nejbližší slevy

440 Kč

Letní pedikúra

Letní pedikúra

440 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.