Vasana Thai Massages

Základní informace

Nechte na sebe působit zkušené ruce kvalifikovaných thajských masérek a vyzkoušejte thajské masáže. Thajská masáž léčí, uvolňuje a harmonizuje tělo i mysl působením na energetické dráhy a jejich centra.

Kontakty

Ulice Sady 5.května 46
Město Plzeň
Telefon +420 377 970 480
E-mail info@vasana.cz
Web www.vasana.cz

Otevírací hodiny

pondělí 10:00 - 22:00
úterý 10:00 - 22:00
středa 10:00 - 22:00
čtvrtek 10:00 - 22:00
pátek 10:00 - 22:00
sobota 10:00 - 22:00
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Vasana Thai Massages? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Salón Vasana nabízí profesionální jemné thajské masáže v samém srdci Plzně. Nabízíme příjemné prostředí, dostatek soukromí a klidu pro ničím nerušený požitek z uvolňující a harmonizující síly masáže. Masáže provádějí kvalifikované thajské masérky s odborným vzděláním a bohatými zkušenostmi, nasbíranými za desítky let praxe. S úsměvem Vás uvítáme každý den v týdnu.

Naše masérky bezchybně ovládají tyto masáže:

  • Tradiční thajská masáž
  • Olejová masáž Sport
  • Olejová masáž Classic
  • Masáž nohou
  • Masáž zad a šíje
  • Bylinná masáž
  • Vasana special masáž

Vyberte si masáž podle svého přání z naší nabídky. Příjemné protažení svalů, uvolnění kloubů a následné hluboké uvolnění celého těla umožní tradiční thajská masáž. Po ní budete zcela odpočatí a plní energie. Trpíte-li vážnějšími zdravotními problémy, může pro vás být obzvlášť vhodná bylinná masáž. Její účinky na lidské zdraví jsou tak příznivé, že může předejít větším lékařským zásahům. Nebo vyzkoušejte naši specialitu Vasana Special Massage, masáž dvěma masérkami zároveň.

Můžete také nechat výběr na našich masérkách. Ty během chvíle rozpoznají problémová místa ve vašem těle a citlivě zvolí právě tu masáž, která je pro vás nejvhodnější a která vašemu tělu přinese největší užitek.

Jak probíhá tradiční thajská masáž? Tradiční thajské masáže se provádějí vleže na matraci na zemi nebo v sedě na stoličce. Masírovaný je oblečený v pohodlném a volném oděvu. Masérky používají prsty, dlaně, celá předloktí i chodidla k masírování jednotlivých bodů na energetických drahách lidského těla. Masáž spočívá v jemném a citlivém natahování a protahování částí těla, promačkávání energetických bodů, působení na energetická centra – čakry.

Přirozeně a nenásilně, však účinně uvolňuje tělo a vyrovnává hladinu energie. Může příznivě ovlivnit zdravotní stav a mírnit nebo zcela odstranit různé dlouhodobé potíže. Má široké účinky: uvolňuje toxiny z celého těla a zlepšuje jejich vylučování, napomáhá regeneraci organismu, odstraňuje bolesti svalů a kloubů, zvyšuje pružnost těla a posiluje nervový systém. Vhodná délka trvání je nejméně 90 minut, však i kratší masáž bude příjemná a pro vaše tělo příznivá.

Nejbližší slevy

–31 %
520 Kč končí za 7 dní

Slevová akce do konce září

Sleva 9% na všechny masážní procedury do konce září

končí za 7 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Fotogalerie