Vizáž studio Váňová - VstudioV

Základní informace

Nabízíme poradenství v oblasti péče o pleť, nehty a vlasy. Pomůžeme vám vybrat ty nejvhodnější přípravky, které pomohou udržovat a prohloubit vaši přirozenou krásu. Rádi pracujeme individuálně a snažíme se zachovat originalitu každé osobnosti.

Kontakty

Ulice Slavníkovců 233/20
Město Ostrava
Telefon +420 603 323 838
E-mail vstudiov@atlas.cz
Web www.vstudiov.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Vizáž studio Váňová - VstudioV? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Zkuste to i vy jednou s námi! Děkujeme všem zákazníkům za důvěru, kterou v nás mají.

Kadeřnictví

V našem studiu poskytujeme veškeré základní i specifické kadeřnické služby, ve spolupráci s vizážistkou a pomocí barevné typologie vám pomůžeme vybrat ty nevhodnější střihy a barvy vlasů. Pokud si i přesto nebudete jisti výsledkem, můžeme pomocí počítače vybrat a simulovat účes přímo k vašemu obličeji a vy uvidíte předpokládaný výsledek.

Spolupracujeme s kadeřnickou firmou Goldwell a Vitalitys. Můžeme vás ostříhat, udělat objemovou trvalou, nabarvit, výběr je z více než 160 odstínů a jiné odstíny mícháme přímo na míru, můžeme vám udělat melír i vícebarevný.

Různé kreativní účesy, experimenty s vlasy a malování na vlasy nám také nejsou cizí. Češeme klasické účesy, účesy pro nevěsty, různé druhy účesů na plesy, rauty… a provádíme vlasovou úpravu modelek a fotomodelek. Kadeřnice se věnuje každé zákaznici vždy individuálně.

Personál studia je neustále proškolován a sleduje modní trendy a novinky ve vlasové kosmetice a je schopen profesionálně poradit a odvést práci.

Zkuste přijít a v praxi si ověřit heslo, že vlasy jsou korunou krásy.

Barevná typologie

V poslední době se stala barevná typologie velmi populární. Lidé si začínají čím dál tím více všímat jakým způsobem nás ovlivňují jednotlivé barvy, a že ne všechny barvy sluší všem stejně. K tomu, abychom rozpoznali jaké barvy přísluší nám, v jakých odstínech nejlépe vynikneme a budeme působit příjemně, slouží barevná typologie.

Zkušený barevný typolog podle určitých klíčů určí paletu barev, která je nám šitá na míru. Pokud si potřebujete najít svůj styl či potřebujete změnit svůj image s výběrem vhodných barev, materiálů, střihů, oděvů a doplňků, vám pomůže zkušená barevná typoložka. Najděte sami sebe a budete se cítit jistě. Vytváříme celkový image jednotlivců i organizací.

Vizážistika a líčení

Studio nabízí poradenství v oblasti líčení, výběru barev make- upu, korekcí obličeje… Provádíme klasické denní i večerní líčení, dále nabízíme různá extravagantní líčení pro různé příležitosti. Líčíme modelky, fotomodelky, aktéry pro televizi či reklamy.

Pokud si nevíte rady s líčením na svatbu, plesy, rauty, promoce, důležitá jednání či fotografování zkušená vizážistka vám poradí jak na to, nebo vás, po domluvě, na tyto akce nalíčí. Veškerou kosmetiku lze zakoupit přímo u nás.

Zákaznice líčíme buď ve studiu nebo i doma (v případě svatby, plesů apod.)

Permanentní make-up

V posledních letech stále více zákaznic využívá možnosti trvalého nalíčení, neboli permanentního make-upu. Tento může pomoci v korekci některých vad na kráse např. chybějící chloupky v obočí, zvýraznění samotného obočí nebo očních linek či kontury rtů, lze korigovat i některé jizvy či skvrnky. Nesmíte zapomínat, že kontury jsou opravdu kontury a líčidla budete nadále potřebovat.

Ženy, kterým zcela chybí obočí, tuto metodu velice ocení, nemusí se hlídat v bazénu, u moře, ráno po probuzení apod. Zkuste se poradit s kosmetičkou. která tento zákrok provádí, zda to či ono je pro vás to nejlepší, a zda je možno provést zákrok permanentního make-upu.

Tato metoda spočívá v mikroimplantaci pigmentu pod povrch pokožky, do hloubky 0,3 až 0,5 mm. Vzhledem k malé hloubce vpichu a implantaci barviva (pigmentu) dochází k přirozenému odlučování barviva. Pigment, který se používá k mikroimplantaci, je převážně rostlinného původu.

Permanentní make-up vydrží cca 3 až 8 let, délka trvání záleží na typu pokožky, stáří pokožky, jakým způsobem se odličujeme, jak často se provádí peeling atd.

Vzhledem k tomu, že u aplikace perm. make-upu dochází k porušení pokožky, permanentní make-up smí provádět jen pověřený personál se sterilním materiálem. Člověk, který postupuje perm. make-up nebo tetování musí být zcela zdráv a je seznámen se všemi možnými riziky, které by tento zákrok přinesl.

Proto při výběru salonu, který vám tento zákrok provede, dbejte na čistotu a hygienu prostředí, zkušeností personálu, nechte si ukázat dokumentaci některých prací a doporučení jiných zákaznic, které tento zákrok podstoupily.

Manikúra

Nabízíme komplexní péči o ruce a nehty – klasickou manikúru včetně masáží a zábalů rukou . Vašim rukám se dostane té nejlepší péče s kvalitními a osvědčenými přípravky renomovaných firem – Lcn a Kiss aj.

Jako zvláštní a šetrnou péči doporučujeme japonskou manikúru P-Shine, která nemá v současnosti konkurenci. Vaše nehty budou, při správné a odborné péči, vaší kladnou vizitkou.

Nehtová modeláž

Pokud vás příroda neobdařila krásnými a pevnými nehty a vy sama se cítíte méněcenná a stydíte se ukazovat své ruce, pak jsou tady metody, které vám vaše nehty prodlouží, zpevní a zkrášlí.

Nebojte se zajít do nehtového studia a požádat zkušenou manikérku o radu. Věnujte trochu péče a času kvalitní manikúře a modeláži a již nikdy se za své ruce stydět nebudete.

Pro nehtovou modeláž používáme kvalitní přípravky firem – Lcn, Kiss aj. a vlastní modeláž provádíme šetrně a vždy s ohledem na individuální požadavky každé zákaznice. Z našeho studia budete odcházet spokojeni.

Nehtový design

Kromě běžného lakování nehtů, provádíme také francouzskou manikúru, lepení obtisků a ozdob na nehty. Dále provádíme také kreslení vlastních námětů a kreací, nebo jsme schopni přenést vámi donesený námět na nehty, záleží pouze na vaší fantazii a přání.

Péče o pleť

Preferujeme jemnou a nenásilnou péči, která je v souladu s přírodou a nenarušuje přirozené procesy v naší pokožce a duši. Po usilovném hledání, konfrontování a pozorování výsledků jsme vybrali dvě kosmetické firmy, které splňují naše požadavky. Pracujeme s kosmetikou Decleor a americké kosmetické společnosti – značky, které vám pomohou být stále krásné.

Vaše pleť je pro vás důležitá a pečovat o ni lze mnoha způsoby – Decleor vám pomocí aromaterapie nabízí ryze přírodní přístup, který využívá čistých éterických olejů. Decleor a péče o pleť se pro vás stane příjemným rituálem, který zvýší vaši krásu, pozvedne ducha a podpoří pocit pohody.

Vaše pleť si zaslouží to nejlepší a produkty Decleor jsou vytvářeny na míru. Jednoduchá, avšak účinná každodenní péče, jež kombinuje aromaterapii a fytoterapii, zvýší přirozenou krásu vaší pleti.

Nechte se hýčkat jemnými doteky prstů kosmetičky a příjemnou vůní přípravků Decleor – budete opravdu mile překvapeni účinky pravidelného ošetření pleti.

Speciální kosmetické služby

Nabízíme korekci obočí a jeho barvení s použitím kvalitních barev. Dále nabízíme tvalou na řasy, která zvýrazní přirozenou linii řas na dobu cca tří měsíců s okamžitým efektem rozjasnění oka a jeho optického zvětšení. K této službě patří samozřejmě i barvení řas, které prohloubí váš pohled.

Pokud nejste spokojeni s délkou vašich řas, nebo potřebujete vypadat obzvlášť svůdně, nabízíme prodloužení řas, neboli semipermanetní řa­sy.

Pokud vaše pokožka potřebuje novou energii či zpevnění nebo urychlit proces regenerace je tady speciální vitalizační masáž obličeje a dekoltu s použitím aroma přípravků firmy Decleor a jejich speciálních masek.

Pokud máte zájem prožít 1,5 hodiny pohody a relaxace kontaktujte naše studio.

Nejbližší slevy

–29 %

Age Signs Reverse

Vysoce účinné ošetření zralé pleti.

1200 Kč končí za 6 dní

Odborník na PMU

akreditovaný kurz

končí za měsíc
–20 %

“Butolinum” kosmetické ošetření

Kosmetické ošetření pleti

1200 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.