Vlasové studio Soňa

Základní informace

Prodlužování vlasů, zahuštění vlasů, prodloužení a zahuštění ofin, permanentní aplikace dámských i pánských tupé a poloparuk na prořídlé části i pleše

Kontakty

Ulice Fialova 963/12
Město Šumperk
Telefon +420 723 370 105
E-mail novotna@design.cz
Web www.studiosona.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Vlasové studio Soňa? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Klíč ke kráse prodloužených vlasů – správný výběr

Pravé nebo umělé?

Dnes se již vědcům podařilo vyvinout umělé vlákno, které je téměř autentické s vlasem přírodním. Dokonce se potlačily některé špatné vlastnosti vlasů přírodních, jako je lámavost, citlivost na horko, vysušování, slaná mořská voda a zesvětlování vlivem slunečního záření. Já dávám syntetickým vlasům prioritu.

Jak se postupuje?

Zákazník mi pomocí e-mailu nebo sms sdělí své požadavky, není třeba osobní konzultace, obvykle postačí přiložená barevná fotografie zákazníka. Na jejímž základě se rozhodne o druhu materiálu a ceně. Když zákazník s návrhem souhlasí, dohodne se termín prodloužení a místo. Zákrok mohu provést v mém saloně nebo přímo u zákazníka doma.

Doba prodloužení je asi 3 hodiny. Pramínky připevňuji pomocí keratinu. Tato technologie nenese žádná rizika pro Vaše vlasy. Nastavené vlasy se dají sundat bez poškození vlastních vlasů. Účes lze bez problémů obnovit.

Obnova je nutná asi po dvou nebo třech měsících, vzhledem na délku odrostů. Nákladnost účesu závisí na délce vsazených vlasů, jejich hustotě a použitém materiálu. Každé prodloužení je velmi individuální. V ceně je vždy speciální kartáč pro česání prodloužených vla­sů.

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.