Vlasové studio Sona

Základní informace

Prodlužování a zahušťování vlasů.

Kontakty

Ulice Fialova 963/12
Město Šumperk
Telefon +420 723 370 105
E-mail novotna@design.cz
Web www.studiosona.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Vlasové studio Sona? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Klíč ke kráse prodloužených vlasů – správný výběr

Pravé nebo umělé?

Dnes se již vědcům podařilo vyvinout umělé vlákno, které je téměř autentické s vlasem přírodním. Dokonce se potlačily některé špatné vlastnosti vlasů přírodních, jako je lámavost, citlivost na horko, vysušování, slaná mořská voda a zesvětlování vlivem slunečního záření. Já dávám syntetickým vlasům prioritu.

Jak se postupuje?

Zákazník mi pomocí e_mailu nebo sms sdělí své požadavky, není třeba osobní konzultace, obvykle postačí přiložená barevná fotografie zákazníka. na jejimž základě se rozhodne o druhu materiálu a ceně. Když zákazník s návrhem souhlasí, dohodne se termín prodloužení a místo. Zákrok mohu provést v mém saloně nebo přímo u zákazníka doma.

Doba prodloužení je asi 3 hodiny. Pramínky připevňuji pomocí keratinu. Tato technologie nenese žádná rizika pro Vaše vlasy. Nastavené vlasy se dají sundat bez poškození vlastních vlasů. Účes lze bez problémů obnovit.

Obnova je nutná asi po dvou nebo třech měsících, vzhledem na délku odrostů. Nákladnost účesu závisí na délce vsazených vlasů, jejich hustotě a použitém materiálu. Každé prodloužení je velmi individuální. V ceně je vždy speciální kartáč pro česání prodloužených vla­sů.

Nejbližší slevy

BLON ČTVRTEK

Každý čtvrtek oslavujeme blond odstíny. Vítané jsou všechny…

končí zítra
–32 %

Akční ošetření mladé pleti

Sleva až 380 Kč na 910ti minutové ošetření mladé pleti

820 Kč končí za 20 dní
–25 %

Zdarma parafínový zábal

Pedikúra zdarma parafínový zábal

450 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde