Wellness Studio Prométheus

Základní informace

Studio výživy a regenerace. Nutriční a dermatologická poradna, prodej doplňků a kosmetiky. Provádím masáže klasické, sportovní i aromatické.

Kontakty

Ulice Mezníkova 262/2
Město Brno
Telefon +420 607 957 164
E-mail wellness.studio@centrum.cz
Web www.klasickamasaz.wz.cz

Otevírací hodiny

pondělí 8:00 - 18:00
úterý 8:00 - 18:00
středa 8:00 - 18:00
čtvrtek 8:00 - 18:00
pátek 8:00 - 18:00
sobota zavřeno
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Wellness Studio Prométheus? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Naše wellness studio se věnuje poradenské činnosti v oblasti výživy a regenerace. Jeho klienty jsou lidé, kteří pochopili, že za svoje zdraví si odpovídají sami a pokud o něj nebudou pečovat, žádný lékař ani žádný lék jim ho neudrží a nevrátí, protože lékař léčí, ale příroda uzdravuje.

Tito lidé pochopili, že k tomu, aby byli zdraví musí změnit svůj zaběhnutý životní styl na styl odpovídající dnešní době, tj. styl Wellness. Tento styl zahrnuje jak péči o tělo (výživa, pohyb a regenerace), tak péči o ducha (obrana proti stresu). Z dlouholetých zkušeností víme, že úplně nejtěžší ze všeho je změnit vlastní myšlení.

Z podtitulu našeho studia je zřejmé čím se zabývá. V oblasti výživy provádíme konsultace jak v oblasti vnitřní výživy (Nutriční poradna), tak v oblasti vnější výživy (Dermatologické studio a poradna), která je u nás poměrně málo známá, přestože se jedná o péči o pokožku.

V oblasti regenerace se zabýváme masážemi jako jedním z nejstarších a nejpřirozenějších způsobů rekondice organismu. Provádíme masáže klasické regenerační s použitím aromatických povzbuzujících olejů, sportovní masáže a reflexní masáže.

Ve spolupráci s renomovaným fitcentrem „FIT club 2000“ v Brně na Kraví hoře doplňujeme regeneraci o infračervenou tepelnou kabinu („infrasaunu“) a solárium. Tamtéž je možné realizovat pod vedením odborníků pohybové aktivity zaměřené na fitness.

Nejbližší slevy

–44 %

Pudrové obočí - permanentní make up

Pudrové, ombré, stínované obočí - permanentní make up

1950 Kč končí za 16 dní
800 Kč
800 Kč končí za 19 dní
800 Kč

Ruční lymfatická masáž

Ruční lymfatická masáž

800 Kč končí za 19 dní

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.