Wellness Studio Prométheus

Základní informace

Studio výživy a regenerace. Nutriční a dermatologická poradna, prodej doplňků a kosmetiky. Provádím masáže klasické, sportovní i aromatické.

Kontakty

Ulice Mezníkova 262/2
Město Brno
Telefon +420 607 957 164
E-mail wellness.studio@centrum.cz
Web www.klasickamasaz.wz.cz

Otevírací hodiny

pondělí 8:00 - 18:00
úterý 8:00 - 18:00
středa 8:00 - 18:00
čtvrtek 8:00 - 18:00
pátek 8:00 - 18:00
sobota zavřeno
neděle zavřeno

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Wellness Studio Prométheus? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Naše wellness studio se věnuje poradenské činnosti v oblasti výživy a regenerace. Jeho klienty jsou lidé, kteří pochopili, že za svoje zdraví si odpovídají sami a pokud o něj nebudou pečovat, žádný lékař ani žádný lék jim ho neudrží a nevrátí, protože lékař léčí, ale příroda uzdravuje.

Tito lidé pochopili, že k tomu, aby byli zdraví musí změnit svůj zaběhnutý životní styl na styl odpovídající dnešní době, tj. styl Wellness. Tento styl zahrnuje jak péči o tělo (výživa, pohyb a regenerace), tak péči o ducha (obrana proti stresu). Z dlouholetých zkušeností víme, že úplně nejtěžší ze všeho je změnit vlastní myšlení.

Z podtitulu našeho studia je zřejmé čím se zabývá. V oblasti výživy provádíme konsultace jak v oblasti vnitřní výživy (Nutriční poradna), tak v oblasti vnější výživy (Dermatologické studio a poradna), která je u nás poměrně málo známá, přestože se jedná o péči o pokožku.

V oblasti regenerace se zabýváme masážemi jako jedním z nejstarších a nejpřirozenějších způsobů rekondice organismu. Provádíme masáže klasické regenerační s použitím aromatických povzbuzujících olejů, sportovní masáže a reflexní masáže.

Ve spolupráci s renomovaným fitcentrem „FIT club 2000“ v Brně na Kraví hoře doplňujeme regeneraci o infračervenou tepelnou kabinu („infrasaunu“) a solárium. Tamtéž je možné realizovat pod vedením odborníků pohybové aktivity zaměřené na fitness.

Nejbližší slevy

–32 %

Akční ošetření mladé pleti

Sleva až 380 Kč na 910ti minutové ošetření mladé pleti

820 Kč končí za 18 dní
–25 %

Zdarma parafínový zábal

Pedikúra zdarma parafínový zábal

450 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde