Weyergans

Základní informace

Účinné odstranění a prevence celulitidy. Zeštíhlení, vytvarování a zpevnění postavy a problémových partií. Urychlení spalování tuků a výrazné zlepšení metabolismu. Zpevnění a vytvarování poprsí. Zpevnění podkožního vaziva a vyhlazení kůže.

Kontakty

Ulice Bratranců Veverkových 396
Město Pardubice
Telefon +420 777 913 861
E-mail info@high-care.cz
Web www.high-care.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Weyergans? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Zdraví a krása jsou hodnoty, kterými se musí obdarovat každý sám. S inovační metodou diferencovaného ošetření celulitidy (DCB^®^) firmy Weyergans je to velice jednoduché. Dnes je možné úspěšně léčit celulitidu a obezitu, které se staly problémem 80 procent žen a přibývajícího počtu mužů.

Naše specializace:

  • celulitida, prevence celulitidy, odstranění celulitidy
  • hubnutí
  • vytvarování postavy
  • prevence onemocnění nohou

Kosmetika a nutriční výživové doplňky

Náš „software“ – tvrdě zkoušen a žhavě žádán

Co by byla firma WEYERGANS bez jejích výborných kosmetických preparátů?

Od jejího založení v roce 1983 vyvinuli manželé Weyergansovi s obětavostí a s know-how software tak trochu „jiného druhu“.

Výrobky firmy Weyergnas High Care Cosmetics. Preparáty, které se dostanou pod kůži. Za jedinečnou řadou přípravků pro péči o tělo, možná nejlepší na světě, stojí odborné znalosti, osobní angažovanost a nejvyšší kvalita. Všechny produkty dostanete exkluzivně pouze u nás.

Preparáty k ošetření a ochraně těla poskytují oproti běžným přípravkům něco navíc: odbourávají nadbytečný tuk, ošetřují celulitidu a zpevňují podkožní vazivo. Přitom jsou tyto výrobky vyrobeny jen z těch nejkvalitnějších látek, jakými jsou rostlinné hormony, enzymy a vitaminy.

High Care Cosmetics Vám nabízí kompletní základní a speciální řadu výrobků pro péči o tělo s jedním jediným požadavkem: požadavkem nejvyšší kvality!

It is more then care, it's high care!

Tuto kosmetiku naleznete jenom ve vybraných kosmetických institutech, zdravotnických zařízeních, lázních a našich High Care centrech. Představte si, že naše produkty jsou exportovány do více než 30 zemí světa, a tento počet neustále stoupá. To nás utvrzuje v přesvědčení, že jsme na správné cestě. S těmito kvalitními produkty budete i Vy!

Kosmetika není testována na zvířatech.

Přístroje pro kosmetické ošetření

Léčebný koncept patentovaného „Diferencovaného ošetření celulitidy“ (DBC^®^) je postaven na 4 velice úspěšných principech: zlepšení práce lymfatického systému, aktivace štěpení tukových buněk, zpevňování podkožního vaziva a cévním tréninku.

Tento koncept, používaný především v kosmetických salonech, lékařských ordinacích či wellness-centrech, je založen na nadstandardně široké škále speciálních přístrojových procedur.

Nejbližší slevy

440 Kč

Letní pedikúra

Letní pedikúra

440 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.