Weyergans

Základní informace

Účinné odstranění a prevence celulitidy. Zeštíhlení, vytvarování a zpevnění postavy a problémových partií. Urychlení spalování tuků a výrazné zlepšení metabolismu. Zpevnění a vytvarování poprsí. Zpevnění podkožního vaziva a vyhlazení kůže.

Kontakty

Ulice Bratranců Veverkových 396
Město Pardubice
Telefon +420 777 913 861
E-mail info@high-care.cz
Web www.high-care.cz

Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz na salón Weyergans? Zeptejte se na služby, ceny, nebo další otázky.

Neslouží pro zasílání obchodních nabídek!

*
*

Podrobný popis

Zdraví a krása jsou hodnoty, kterými se musí obdarovat každý sám. S inovační metodou diferencovaného ošetření celulitidy (DCB^®^) firmy Weyergans je to velice jednoduché. Dnes je možné úspěšně léčit celulitidu a obezitu, které se staly problémem 80 procent žen a přibývajícího počtu mužů.

Naše specializace:

  • celulitida, prevence celulitidy, odstranění celulitidy
  • hubnutí
  • vytvarování postavy
  • prevence onemocnění nohou

Kosmetika a nutriční výživové doplňky

Náš „software“ – tvrdě zkoušen a žhavě žádán

Co by byla firma WEYERGANS bez jejích výborných kosmetických preparátů?

Od jejího založení v roce 1983 vyvinuli manželé Weyergansovi s obětavostí a s know-how software tak trochu „jiného druhu“.

Výrobky firmy Weyergnas High Care Cosmetics. Preparáty, které se dostanou pod kůži. Za jedinečnou řadou přípravků pro péči o tělo, možná nejlepší na světě, stojí odborné znalosti, osobní angažovanost a nejvyšší kvalita. Všechny produkty dostanete exkluzivně pouze u nás.

Preparáty k ošetření a ochraně těla poskytují oproti běžným přípravkům něco navíc: odbourávají nadbytečný tuk, ošetřují celulitidu a zpevňují podkožní vazivo. Přitom jsou tyto výrobky vyrobeny jen z těch nejkvalitnějších látek, jakými jsou rostlinné hormony, enzymy a vitaminy.

High Care Cosmetics Vám nabízí kompletní základní a speciální řadu výrobků pro péči o tělo s jedním jediným požadavkem: požadavkem nejvyšší kvality!

It is more then care, it's high care!

Tuto kosmetiku naleznete jenom ve vybraných kosmetických institutech, zdravotnických zařízeních, lázních a našich High Care centrech. Představte si, že naše produkty jsou exportovány do více než 30 zemí světa, a tento počet neustále stoupá. To nás utvrzuje v přesvědčení, že jsme na správné cestě. S těmito kvalitními produkty budete i Vy!

Kosmetika není testována na zvířatech.

Přístroje pro kosmetické ošetření

Léčebný koncept patentovaného „Diferencovaného ošetření celulitidy“ (DBC^®^) je postaven na 4 velice úspěšných principech: zlepšení práce lymfatického systému, aktivace štěpení tukových buněk, zpevňování podkožního vaziva a cévním tréninku.

Tento koncept, používaný především v kosmetických salonech, lékařských ordinacích či wellness-centrech, je založen na nadstandardně široké škále speciálních přístrojových procedur.

Nejbližší slevy

–22 %

Hodinová havajská masáž lomi lomi

Zažijte havajskou masáž lomi lomi s použitím luxusních…

699 Kč končí za měsíc
–40 %

40% sleva na první návštěvu

Sleva 40 % na první proceduru v našem studiu - neinvazivní…

714 Kč končí za měsíc

Hodnocení salónu

Pro přidání hodnocení se přihlašte.

Zatím zde není žádné hodnocení.