Světelná terapie (LED fotonová terapie)

Kategorie: Kosmetické salony

Světelná terapie (LED fotonová terapie): Oživení a omlazení pleti pomocí světla. V dnešní době je profesionální péče o pleť neustále inovována a přichází s novými technologiemi, které poskytují účinné a bezpečné řešení pro zdravou a krásnou pleť. Jednou z nejnovějších a nejpopulárnějších metod je světelná terapie, známá také jako LED fotonová terapie. Na našem online webu salony-krasy.cz vám rádi představíme tuto úžasnou službu, kterou můžete vyzkoušet v našich vybraných kosmetických salonech a těšit se na její výhody.

Výhody světelné terapie (LED fotonové terapie):

  • Omlazení pleti: Světelná terapie je známá svými omlazujícími účinky na pleť. Specifické vlnové délky světla pronikají do hlubších vrstev pokožky a stimulují produkci kolagenu a elastinu, které jsou zodpovědné za pružnost a pevnost pokožky. To vede k vyhlazení jemných linek a vrásek a celkovému omlazení pleti.
  • Protizánětlivé účinky: Světelná terapie má protizánětlivé vlastnosti, což je pro problematickou pleť nebo akné velmi výhodné. Světlo cíleně působí na záněty a bakterie, které způsobují akné, a pomáhá tak snížit zarudnutí, hojení a prevenci vzniku nových vyrážek.
  • Zlepšení textury pleti: Světelná terapie podporuje obnovu pokožky a zlepšuje její texturu. Pomáhá odstranit povrchové vrstvy odumřelých buněk, což vede k hladšímu a jemnějšímu povrchu pleti. Vaše pleť bude vypadat zdravěji a mladistvěji.
  • Bezpečnost a neinvazivnost: Světelná terapie je bezpečná a neinvazivní metoda, která nevyžaduje žádné injekce ani chirurgické zákroky. Světelné záření proniká do pokožky bez poškození tkání, což z ní činí šetrnou a bezbolestnou možnost pro všechny typy pleti.

Proces a průběh ošetření světelnou terapií:

Proces a průběh ošetření světelnou terapií je jednoduchý a příjemný. Nejprve si kosmetička nebo specialistka na pokožku vyčistí vaši pleť a připraví ji na terapii. Poté budete umístěni pod speciální LED světelnou lampu, která emituje světlo s přesně nastavenými vlnovými délkami. Během procedury budete pohodlně ležet a relaxovat.

Doba trvání ošetření se pohybuje obvykle mezi 15 a 30 minutami, v závislosti na konkrétním protokolu a cílech léčby. Během tohoto času můžete si užívat klidnou atmosféru, relaxační hudbu a nechat světelné záření působit na vaši pleť.

Kosmetický salon používá přístroj s různými nastavitelnými programy a vlnovými délkami, které jsou specificky vybrány na základě vašich individuálních potřeb a stavu pokožky. Může se jednat o kombinaci červeného, modrého a zeleného světla, které mají různé účinky na pleť.

Přípravky a výsledky světelné terapie:

Během světelné terapie se používají speciální kosmetické přípravky, které jsou navrženy tak, aby spolupracovaly se světelným zářením a zesilovaly její účinky na pleť. Tyto přípravky mohou obsahovat aktivní látky jako například vitaminy, antioxidanty nebo hydratační složky, které podporují regeneraci a výživu pokožky.

Výsledky světelné terapie jsou postupné a budou se lišit v závislosti na individuálních potřebách a stavu vaší pleti. Nicméně, mnoho klientů hlásí zlepšení v textuře pleti, redukci jemných linek a vrásek, zesvětlení pigmentových skvrn, zklidnění akné, redukci zarudnutí a celkově zdravější a svěží vzhled pleti.

Kontraindikace a cena:

Světelná terapie je obecně bezpečná a vhodná pro většinu lidí, avšak existují některé kontraindikace a omezení. Například těhotné ženy, lidé s epilepsií, náchylností k fotosenzitivitě nebo aktuální infekce.

Slevy v salónech krásy

–30 %

Lash lifting a laminace obočí v jednom termínu

Balíček kompletní péče za ještě výhodnější cenu

Jana Horáčková - RoseGoldLook, Dvořákova 44/14, Brno

1500 Kč končí za 11 dní
–20 %
letni-akce-na-tetovanou-mezirasovou-linku

Letní akce na tetovanou meziřasovou linku

Letní akce na tetovanou maziřasovou linku v termínu…

Salon Dorothea - Klára Matoušková, Náměstí T. G. Masaryka 11/9, Břeclav

1750 Kč končí za 22 dní