Termolipolýza

Kategorie: Kosmetické salony

Termolipolýza a s čím nám pomůže? Pokud jste někdy slyšeli o termolipolýze, ale nevěděli jste, o co se jedná, pak čtete správný článek, protože se v něm dozvíte vše podstatné. Jedná se o proceduru, která pomáhá se spalováním tuků. Celá tato procedura využívá především infračervených paprsků, které se vám dostanou až do podkoží. Dejte si ovšem pozor a nepleťte si kryolipolýzu s termolipolýzou, protože obojí je něco úplně jiného a probíhá zcela jinak.

Hlavní účinky termolipolýzy

Jak už bylo řečeno, termolipolýza pomáhá se spalováním tuků. Tím ale její účinky nekončí. Celá procedura má vliv na mnohem více věcí než jen na tuky. Samozřejmě díky spalování tuků dojde i ke snížení tělesné hmotnosti a objemu. Celá procedura pomáhá samozřejmě i s tvarováním postavy, rozhodně ale není od věci si aspoň jednou za čas zacvičit a tělu trochu napomoci přirozenou cestou. Velký přínos má termolipolýza i pro ty, kteří trpí na bolesti kostí a kloubů. Jedná se spíš o takový bonus k zmíněnému spalování tuků, který se rozhodně hodí. V dnešní době je tato procedura ovšem již využívána i lékaři u léčby revmatických či dámských onemocnění a také se často vyskytuje v ortopedickém odvětví.

Fitness centra v Praze

Pár informací a rad k termolipolýze

Termolipolýza slibuje účinky již po první proceduře, to je sice do jisté míry pravda, ale pokud chcete opravdu znatelné výsledky, doporučujeme navštívit proceduru opakovaně. Co možná ale nevíte je to, že termolypolýzu je vhodné zkombinovat s lymfodrenáží, díky čemuž se zbavíte přebytečných tuků mnohem rychleji.

Pokud se rozhodnete spojit tyto dvě procedury dohromady, budete asi muset chvíli hledat, protože tuto možnost zatím moc salónů nenabízí. Každopádně nevěste hlavu, protože i samotná termolipolýza je velice účinná, navíc trvá pouhých 30 minut, takže si na ni najde čas i velmi vytížený člověk.

Ceny termolipolýzy

Ceny této procedury se pohybují okolo 600Kč, pokud spojíte termolipolýzu s lymfodrenáží musíte ale počítat s nárůstem ceny cca o dvě stě korun. Velkou výhodou také je, že si při této proceduře úžasně zarelaxujete.

Slevy v salónech krásy

–23 %

Nová Zen cannabis masáž

Na jaro 2018 jsme si pro vás připravili nejen novou…

Zenergy Brno Křenová, Křenová 8, Brno

1000 Kč končí za 9 dní
končí za měsíc
–23 %

Nová Zen cannabis masáž

Na jaro 2018 jsme si pro vás připravili nejen novou…

Zenergy TOP hotel Praha, Blažimská 1781/4, Praha

1000 Kč končí za 9 dní

Modeláž gelových nehtů 20% sleva.

Modeláž gelových nehtů 20% sleva.

Salón Krásy Klasika, Nitranská 1258/24, Praha

končí za měsíc
–57 %

Neperoxidové bělení zubů

Bělení zubů účinnou a oblíbenou metodou.

Studio Oxygen, Na Chmelnici 609, Chotěboř

1500 Kč končí za měsíc
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace