Termolipolýza

Kategorie: Kosmetické salony

Termolipolýza a s čím nám pomůže? Pokud jste někdy slyšeli o termolipolýze, ale nevěděli jste, o co se jedná, pak čtete správný článek, protože se v něm dozvíte vše podstatné. Jedná se o proceduru, která pomáhá se spalováním tuků. Celá tato procedura využívá především infračervených paprsků, které se vám dostanou až do podkoží. Dejte si ovšem pozor a nepleťte si kryolipolýzu s termolipolýzou, protože obojí je něco úplně jiného a probíhá zcela jinak.

Hlavní účinky termolipolýzy

Jak už bylo řečeno, termolipolýza pomáhá se spalováním tuků. Tím ale její účinky nekončí. Celá procedura má vliv na mnohem více věcí než jen na tuky. Samozřejmě díky spalování tuků dojde i ke snížení tělesné hmotnosti a objemu. Celá procedura pomáhá samozřejmě i s tvarováním postavy, rozhodně ale není od věci si aspoň jednou za čas zacvičit a tělu trochu napomoci přirozenou cestou. Velký přínos má termolipolýza i pro ty, kteří trpí na bolesti kostí a kloubů. Jedná se spíš o takový bonus k zmíněnému spalování tuků, který se rozhodně hodí. V dnešní době je tato procedura ovšem již využívána i lékaři u léčby revmatických či dámských onemocnění a také se často vyskytuje v ortopedickém odvětví.

Fitness centra v Praze

Pár informací a rad k termolipolýze

Termolipolýza slibuje účinky již po první proceduře, to je sice do jisté míry pravda, ale pokud chcete opravdu znatelné výsledky, doporučujeme navštívit proceduru opakovaně. Co možná ale nevíte je to, že termolipolýzu je vhodné zkombinovat s lymfodrenáží, díky čemuž se zbavíte přebytečných tuků mnohem rychleji.

Pokud se rozhodnete spojit tyto dvě procedury dohromady, budete asi muset chvíli hledat, protože tuto možnost zatím moc salónů nenabízí. Každopádně nevěste hlavu, protože i samotná termolipolýza je velice účinná, navíc trvá pouhých 30 minut, takže si na ni najde čas i velmi vytížený člověk.

Ceny termolipolýzy

Ceny této procedury se pohybují okolo 600Kč, pokud spojíte termolipolýzu s lymfodrenáží musíte ale počítat s nárůstem ceny cca o dvě stě korun. Velkou výhodou také je, že si při této proceduře úžasně zarelaxujete.

Čtěte také:

Slevy v salónech krásy

–30 %

Lash lifting a laminace obočí v jednom termínu

Balíček kompletní péče za ještě výhodnější cenu

Jana Horáčková - RoseGoldLook, Dvořákova 44/14, Brno

1500 Kč končí za 11 dní
–20 %
letni-akce-na-tetovanou-mezirasovou-linku

Letní akce na tetovanou meziřasovou linku

Letní akce na tetovanou maziřasovou linku v termínu…

Salon Dorothea - Klára Matoušková, Náměstí T. G. Masaryka 11/9, Břeclav

1750 Kč končí za 22 dní