Termolipolýza

Kategorie: Kosmetické salony

Termolipolýza a s čím nám pomůže? Pokud jste někdy slyšeli o termolipolýze, ale nevěděli jste, o co se jedná, pak čtete správný článek, protože se v něm dozvíte vše podstatné. Jedná se o proceduru, která pomáhá se spalováním tuků. Celá tato procedura využívá především infračervených paprsků, které se vám dostanou až do podkoží. Dejte si ovšem pozor a nepleťte si kryolipolýzu s termolipolýzou, protože obojí je něco úplně jiného a probíhá zcela jinak.

Hlavní účinky termolipolýzy

Jak už bylo řečeno, termolipolýza pomáhá se spalováním tuků. Tím ale její účinky nekončí. Celá procedura má vliv na mnohem více věcí než jen na tuky. Samozřejmě díky spalování tuků dojde i ke snížení tělesné hmotnosti a objemu. Celá procedura pomáhá samozřejmě i s tvarováním postavy, rozhodně ale není od věci si aspoň jednou za čas zacvičit a tělu trochu napomoci přirozenou cestou. Velký přínos má termolipolýza i pro ty, kteří trpí na bolesti kostí a kloubů. Jedná se spíš o takový bonus k zmíněnému spalování tuků, který se rozhodně hodí. V dnešní době je tato procedura ovšem již využívána i lékaři u léčby revmatických či dámských onemocnění a také se často vyskytuje v ortopedickém odvětví.

Fitness centra v Praze

Pár informací a rad k termolipolýze

Termolipolýza slibuje účinky již po první proceduře, to je sice do jisté míry pravda, ale pokud chcete opravdu znatelné výsledky, doporučujeme navštívit proceduru opakovaně. Co možná ale nevíte je to, že termolypolýzu je vhodné zkombinovat s lymfodrenáží, díky čemuž se zbavíte přebytečných tuků mnohem rychleji.

Pokud se rozhodnete spojit tyto dvě procedury dohromady, budete asi muset chvíli hledat, protože tuto možnost zatím moc salónů nenabízí. Každopádně nevěste hlavu, protože i samotná termolipolýza je velice účinná, navíc trvá pouhých 30 minut, takže si na ni najde čas i velmi vytížený člověk.

Ceny termolipolýzy

Ceny této procedury se pohybují okolo 600Kč, pokud spojíte termolipolýzu s lymfodrenáží musíte ale počítat s nárůstem ceny cca o dvě stě korun. Velkou výhodou také je, že si při této proceduře úžasně zarelaxujete.

Čtěte také:

Slevy v salónech krásy

–14 %

Šetrná epilace samostržnym voskem horní ret a brada.

Která především se hodí pro citlivou pokožku a obličej.

Kosmetika Jekatěrina Horáková, Havlíčkova 836/9, Hradec Králové

69 Kč končí za 9 dní
200 Kč

Mobilní kadeřnice pro osoby se zdravotním znevýhodněním a seniory OSTRAVSKO!

Kadeřnice, která se přizpůsobí Vašim aktuálním potřebám, a…

Mobilní Kadeřnictví Míša Daňková, Františka Čechury 4469 16, Ostrava

200 Kč končí za 11 dní

Sleva - 100,- Kč na kosmetické ošetření!

Sleva - 100,- Kč na veškeré kosmetické ošetření

Salon Manon, Kamínky 3a, Brno

končí za 10 dní
–40 %

Energeticko – tantrická masáž znovu probouzející energii pro zimní dny - 120 minut

Naše masáže Vám pomůžou získat zpět svojí energii, kterou…

Masáže na Kozině, Na Kozině 9, Mladá Boleslav

1920 Kč končí za 4 hodiny

Svatební sezona

1+1 zdarma

Líčení s Janou, Mírová 1437, Rychnov Nad Kněžnou

končí za měsíc
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde