Transplantace vlasů

Kategorie: Plastická chirurgie

Pro transplantaci vlasů, zejména u mužů, byla vyvinuta technika transplantace vlasů pomocí mini- a mikroštěpů (graftů). Touto technikou lze buď zahustit řídnoucí vlasový porost nebo v několika fázích obnovit vlasový porost úplně.

Pleš? Zkuste transplantaci vlasů

Transplantaci vlasů absolvují nejčastěji muži bez rozdílu věku, méně často pak i ženy. Jde o přenesení vlastních vlasových štěpů, tedy takzvanou autotransplantaci. Při jedné transplantační etapě lze vytvořit až 5 tisíc vlasů, což postačí k zakrytí poměrně rozsáhlé plochy vlasů.

Časová náročnost vlasové transplantace je dvě až čtyři hodiny a provádí ji zkušený lékař. Zákrok je bezbolestný, protože se používá lokální anestezie. Pro případ komplikací mají ale pacienti po operaci léky na zmírnění bolesti.

Jaké jsou výhody transplantace vlasů?

• Vhodná pro může téměř každého věku • Bezbolestná • Časově nenáročná • Vlasy jsou trvalé, nevypadávají • Plnohodnotný růst vlasů již po šesti týdnech • Jizva není po operaci patrná

Jak se provádí transplantace vlasů?

Transplantace vlasů se provádí tím způsobem, že se ze zadní části hlavy odeberou vlasové štěpy, které se přenesou na holé místo na hlavě, jako jsou kouty nebo nevzhledné kolečko. Vlasové štěpy v zadní části hlavy mají totiž zdravou genetickou informaci a po přenesení na holé místo už nevypadnou.

Operace vlasů probíhá v jeden den a pacient ihned odchází domů. Lékaři ale doporučují využít následující týden volna v práci a zůstat doma, a to kvůli rychlejšímu zahojení operačních zásahů.

Pokud i vy uvažujete o vlasové transplantaci, doporučujeme navštívit portál salony-krasy.cz, kde naleznete nejvhodnější kliniku provádějící práve autotransplantaci vlasových štěpů. Také se dočtete, jaké zkušenosti mají s tím konkrétním zařízením pacienti, kteří operaci zkusili před vámi.

Před samotným ošetřením je doporučována úvodní konzultace, kdy se dozvíte, kolik vlasových štěpů bude potřeba na pokrytí vámi požadované plochy a jak rizikový je pro vás zákrok. Lidé s citlivější pokožkou totiž mohou mít občas problémy při rekonvalescenci. Proto je individuální sezení před zákrokem téměř nutností.

Slevy v salónech krásy

200 Kč

Mobilní kadeřnice pro osoby se zdravotním znevýhodněním a seniory OSTRAVSKO!

Kadeřnice, která se přizpůsobí Vašim aktuálním potřebám, a…

Mobilní Kadeřnictví Míša Daňková, Františka Čechury 4469 16, Ostrava

200 Kč končí za 11 dní
–14 %

Šetrná epilace samostržnym voskem horní ret a brada.

Která především se hodí pro citlivou pokožku a obličej.

Kosmetika Jekatěrina Horáková, Havlíčkova 836/9, Hradec Králové

69 Kč končí za 9 dní
–50 %

Kosmetické ošetření Ericson Laboratoire Paris s promo slevou 50 %

Jedinečná dynamizující péče, která umožňuje maximální…

Andrea Vilčeková - kosmetický salón, Vašatova 1402, Kladno

1050 Kč končí za 8 dní

Svatební sezona

1+1 zdarma

Líčení s Janou, Mírová 1437, Rychnov Nad Kněžnou

končí za měsíc
–40 %

Energeticko – tantrická masáž znovu probouzející energii pro zimní dny - 120 minut

Naše masáže Vám pomůžou získat zpět svojí energii, kterou…

Masáže na Kozině, Na Kozině 9, Mladá Boleslav

1920 Kč končí za 4 hodiny
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde