Transplantace vlasů

Kategorie: Plastická chirurgie

Pro transplantaci vlasů, zejména u mužů, byla vyvinuta technika transplantace vlasů pomocí mini- a mikroštěpů (graftů). Touto technikou lze buď zahustit řídnoucí vlasový porost nebo v několika fázích obnovit vlasový porost úplně.

Pleš? Zkuste transplantaci vlasů

Transplantaci vlasů absolvují nejčastěji muži bez rozdílu věku, méně často pak i ženy. Jde o přenesení vlastních vlasových štěpů, tedy takzvanou autotransplantaci. Při jedné transplantační etapě lze vytvořit až 5 tisíc vlasů, což postačí k zakrytí poměrně rozsáhlé plochy vlasů.

Časová náročnost vlasové transplantace je dvě až čtyři hodiny a provádí ji zkušený lékař. Zákrok je bezbolestný, protože se používá lokální anestezie. Pro případ komplikací mají ale pacienti po operaci léky na zmírnění bolesti.

Jaké jsou výhody transplantace vlasů?

• Vhodná pro může téměř každého věku • Bezbolestná • Časově nenáročná • Vlasy jsou trvalé, nevypadávají • Plnohodnotný růst vlasů již po šesti týdnech • Jizva není po operaci patrná

Jak se provádí transplantace vlasů?

Transplantace vlasů se provádí tím způsobem, že se ze zadní části hlavy odeberou vlasové štěpy, které se přenesou na holé místo na hlavě, jako jsou kouty nebo nevzhledné kolečko. Vlasové štěpy v zadní části hlavy mají totiž zdravou genetickou informaci a po přenesení na holé místo už nevypadnou.

Operace vlasů probíhá v jeden den a pacient ihned odchází domů. Lékaři ale doporučují využít následující týden volna v práci a zůstat doma, a to kvůli rychlejšímu zahojení operačních zásahů.

Pokud i vy uvažujete o vlasové transplantaci, doporučujeme navštívit portál salony-krasy.cz, kde naleznete nejvhodnější kliniku provádějící práve autotransplantaci vlasových štěpů. Také se dočtete, jaké zkušenosti mají s tím konkrétním zařízením pacienti, kteří operaci zkusili před vámi.

Před samotným ošetřením je doporučována úvodní konzultace, kdy se dozvíte, kolik vlasových štěpů bude potřeba na pokrytí vámi požadované plochy a jak rizikový je pro vás zákrok. Lidé s citlivější pokožkou totiž mohou mít občas problémy při rekonvalescenci. Proto je individuální sezení před zákrokem téměř nutností.

Slevy v salónech krásy

–60 %

Nový set řas

Akce

Prodlužování řas, Náměstí Svobody 1, Blansko

1000 Kč končí za měsíc
–26 %

Akční nabídka DIAMANTOVÁ MIKRODERMABRAZE

Krásná pleť po obroušení epidermis

Ivana Petříková (Juránková), Postřelmovská 3, Zábřeh

290 Kč končí za 11 dní
760 Kč
chemicky-peeling-intenzivni-omlazeni-v-zime

Chemický peeling...intenzivní omlazení v zimě

Chemický peeling....včetně 60 minutového kosmetického…

Kosmetika Petra Niesnerová, Moskevská 142, Liberec

760 Kč končí za 15 dní
–17 %

Prodlužování řas 1:1

Prodlužování řas 1:1

Le Chat salon, Klaudiánova 98/5, Mladá Boleslav

750 Kč končí za 11 dní
–47 %

Leden - zvýhodněná permanentka na přístrojovou lymfodrenáž

Lednová zvýhodněná permanentka na přístrojovou lymfodrenáž.

Dalibor Lžičař, Horní 25, Frenštát Pod Radhoštěm

1000 Kč končí za 11 dní
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde