Vacushape

Kategorie: Fitness centra

Trénink ve VacuShape probíhá chůzí na běžeckém pásu po dobu 30-ti minut, problémové partie se přitom nachází v podtlakové kabině. Střídavým podtlakem je krev nasávána do kapilár v podkoží, kde působí jako přepravní médium a odvádí tuk z tukových buněk ke svalům, neboť jedině tam je možno tuk spálit. V průběhu aplikace je monitorována tepová frekvence tak, aby se jednalo po celou dobu o aerobní cvičení, kdy je spotřeba energie hrazena z 80 % tuky a pouhých 20 % tvoří cukry.

Vacushape je služba nabízená v fitness centrech nebo kosmetických salonech, která slouží k redukci tuku a celulitidy a zlepšení tvaru těla. Tento proces se provádí pomocí speciálních přístrojů, které využívají podtlak a vibrace k ovlivnění tkání.

Během ošetření se klientovi aplikují na problematické oblasti těla (např. břicho, stehna, zadek) speciální válcové návleky, které vytvářejí podtlak a vibrace. Tím se podporuje průtok krve, lymfatická drenáž a stimulace kůže. Proces trvá obvykle 30–60 minut.

Vacushape nabízí několik různých programů a intenzit, které se přizpůsobují potřebám klienta. Ošetření je bezbolestné a nevyžaduje žádnou anestezii. Cena se liší podle místa, kde se ošetření provádí, ale obvykle se pohybuje v řádu několika tisíc korun za sérii několika ošetření.

Mezi hlavní výhody Vacushape patří redukce celulitidy, snížení obvodu těla, zlepšení pružnosti kůže a zvýšení prokrvení tkání. Kontraindikace mohou zahrnovat těhotenství, kardiovaskulární problémy, kožní onemocnění nebo akutní záněty.

Pro nejlepší výsledky se doporučuje opakovat ošetření v pravidelných intervalech. Vacushape je vhodné pro muže i ženy, kteří chtějí zlepšit vzhled svého těla a dosáhnout lepší kondice.

Slevy v salónech krásy

–30 %

Lash lifting a laminace obočí v jednom termínu

Balíček kompletní péče za ještě výhodnější cenu

Jana Horáčková - RoseGoldLook, Dvořákova 44/14, Brno

1500 Kč končí za 11 dní
–20 %
letni-akce-na-tetovanou-mezirasovou-linku

Letní akce na tetovanou meziřasovou linku

Letní akce na tetovanou maziřasovou linku v termínu…

Salon Dorothea - Klára Matoušková, Náměstí T. G. Masaryka 11/9, Břeclav

1750 Kč končí za 22 dní