Zábaly a vlasové kůry

Kategorie: Kadeřnictví

Pravidelné kůry či zábaly pomohou vlasům navrátit alespoň částečně jejich lesk, sílu a pevnost. Působí také proti křehkým a roztřepeným konečkům vlasů a usnadňují jejich česání. Služba zábaly a vlasové kůry v kadeřnictví je určena pro ty, kteří si chtějí zlepšit zdraví svých vlasů a posílit je od kořínků až po konečky. Tato služba obsahuje aplikaci speciálních kosmetických přípravků na vlasy, které je důkladně vyživují, hydratují, posilují a regenerují.

Zábaly a kůry jsou vhodné pro všechny typy vlasů a mohou řešit různé problémy, jako jsou suchost, lámavost, ztráta lesku, křehkost, podráždění pokožky hlavy a další. Kadeřník vám poradí s výběrem vhodného přípravku na základě vašich konkrétních potřeb a typu vlasů.

Existují různé druhy zábalů a kůr, které se liší složením a účinkem. Můžete si vybrat mezi hydratačními, regeneračními, posilujícími, zklidňujícími a dalšími přípravky. Služba může být kombinována s jinými kadeřnickými službami, jako je stříhání, barvení nebo melírování.

Cena závisí na konkrétních přípravcích a délce vlasů. V České republice se ceny pohybují v rozmezí od 300 do 800 Kč. Kadeřník vám při konzultaci určí cenu a délku trvání služby.

Zábaly a vlasové kůry jsou výborným řešením pro ty, kteří chtějí mít zdravé, lesklé a silné vlasy. Dopřejte svým vlasům regeneraci a vyzkoušejte tuto ošetřující a příjemnou kadeřnickou službu.

Čtěte také

Zábaly a vlasové kůry Plzeň Zábaly a vlasové kůry Praha Zábaly a vlasové kůry Brno Zábaly a vlasové kůry Hradec Králové Zábaly a vlasové kůry České Budějovice Zábaly a vlasové kůry Zlín Zábaly a vlasové kůry Chomutov Zábaly a vlasové kůry Ústí nad Labem Zábaly a vlasové kůry Děčín Zábaly a vlasové kůry Kolín Zábaly a vlasové kůry Olomouc Zábaly a vlasové kůry Frýdek-Místek Zábaly a vlasové kůry Teplice Zábaly a vlasové kůry Most Zábaly a vlasové kůry Pardubice Zábaly a vlasové kůry Jihlava Zábaly a vlasové kůry Ostrava Zábaly a vlasové kůry Liberec Zábaly a vlasové kůry Břeclav Zábaly a vlasové kůry Kladno Zábaly a vlasové kůry Havířov Zábaly a vlasové kůry Karviná Zábaly a vlasové kůry Karlovy Vary Zábaly a vlasové kůry Opava

Slevy v salónech krásy

–20 %
letni-akce-na-tetovanou-mezirasovou-linku

Letní akce na tetovanou meziřasovou linku

Letní akce na tetovanou maziřasovou linku v termínu…

Salon Dorothea - Klára Matoušková, Náměstí T. G. Masaryka 11/9, Břeclav

1750 Kč končí za měsíc
–18 %
cervnova-akce-na-lash-lifting
800 Kč končí za 5 dní
–40 %

40% sleva na první návštěvu

Sleva 40 % na první proceduru v našem studiu - neinvazivní…

Studio Fit medica Třebíč, Poliklinika Hájek Jelínkova 991, Třebíč

714 Kč končí za 4 dny
–22 %

Hodinová havajská masáž lomi lomi

Zažijte havajskou masáž lomi lomi s použitím luxusních…

Tantiki-masáže, Hybešova 40, Brno

699 Kč končí za 4 dny