BioRePeel

Kategorie: Estetická dermatologie

BioRePeel je kosmetická procedura, která se provádí na klinikách estetické dermatologie či kosmetických salonech. Jedná se o bezpečnou a neinvazivní metodu pro ošetření různých kožních problémů, jako jsou jemné vrásky, pigmentace, nerovnosti, ztráta elasticity a celkové zlepšení vzhledu pokožky.

BioRePeel kombinuje kyselinu glykolovou a kyselinu salicylovou s dalšími přírodními látkami, jako jsou vitamíny, minerály a aminokyseliny, které mají hydratační a revitalizační účinky na pokožku. V průběhu ošetření se aplikuje gel s vysokým obsahem aktivních složek, který se následně odstraňuje speciální technikou až do dosažení požadovaného účinku.

Trendem v oblasti BioRePeelu je využívání přírodních ingrediencí a minimalizace používání chemikálií, což znamená menší riziko pro pacienta. Ošetření je téměř bezbolestné a bez závažných vedlejších účinků.

Cena ošetření se může lišit v závislosti na salonu nebo klinice, ale obvykle se pohybuje v řádu několika tisíc korun. Počet nutných ošetření závisí na konkrétních potřebách každého pacienta a lze je konzultovat s odborníkem.

Výhodou BioRePeelu je jeho bezpečnost a rychlá rekonvalescence. Kontraindikace pro tuto proceduru jsou velmi omezené, ale ošetření není vhodné pro těhotné ženy, osoby s kožními infekcemi, atopickým ekzémem, silně citlivou pokožkou nebo s kožními onemocněními.

BioRePeel je ideální pro ty, kteří chtějí zlepšit vzhled své pokožky, ale nechtějí podstoupit invazivní a rizikové chirurgické zákroky. Pro dosažení co nejlepšího výsledku je doporučeno absolvovat alespoň 3–4 ošetření v pravidelných intervalech, které se obvykle provádějí jednou za 3–4 týdny.

Slevy v salónech krásy

–30 %

Lash lifting a laminace obočí v jednom termínu

Balíček kompletní péče za ještě výhodnější cenu

Jana Horáčková - RoseGoldLook, Dvořákova 44/14, Brno

1500 Kč končí za 11 dní
–20 %
letni-akce-na-tetovanou-mezirasovou-linku

Letní akce na tetovanou meziřasovou linku

Letní akce na tetovanou maziřasovou linku v termínu…

Salon Dorothea - Klára Matoušková, Náměstí T. G. Masaryka 11/9, Břeclav

1750 Kč končí za 22 dní