Vyhledávání:

Estetická dermatologie

Estetická dermatologie

Krásná pleť je snem nás všech. Ať už jde o znaménka, akné, omlazení, červené žílky, výplně nebo neinvazivní liposukce, jsme rádi, že existují profesionálové v oboru, kteří nám poradí nebo doporučí vhodné řešení našich potíží. Poskytujeme Vám seznam těch nejlepších a ověřených odborníků – dermatologů, kde budete v nejlepších rukou a odejdete s úsměvem.

Estetická dermatologie je specializace v oblasti medicíny, která se zaměřuje na ošetření a zlepšení vzhledu kůže a problémů s ní spojených. Zahrnuje široké spektrum služeb, včetně aplikací injekčních výplní, laserových ošetření, peelingů, léčby akné a pigmentových skvrn a dalších.

Estetickou dermatologii provozují kvalifikovaní lékaři, kteří mají specializaci v dermatologii nebo kosmetické medicíně. Ti používají moderní technologie a přístroje, jako jsou laserové systémy, radiofrekvenční přístroje a další, aby dosáhli co nejlepších výsledků pro své pacienty.

Mezi nejčastější potíže, které estetická dermatologie řeší, patří vrásky a jemné linie, pigmentové skvrny, akné, rosacea, křečové žíly, kožní vady, strie a celulitida. Estetická dermatologie také nabízí služby pro zlepšení vzhledu rukou, nohou a dalších částí těla.

Ideálním časem pro návštěvu estetického dermatologa je, když si pacient začne všímat problémů se svou kůží, jako jsou vrásky, pigmentové skvrny, akné a další. Estetická dermatologie může pomoci lidem zlepšit kvalitu svého života a získat zpět sebevědomí a pocit pohodlí ve své pokožce.

Služby v kategorii Estetická dermatologie

Laserová epilace Laserové odstranění pigmentací, pih Aplikace výplňových materiálů Epilace laserem Korekce jizev Léčba křečových žil Odstranění znamének, kožních výrůstků Kyselina hyaluronová Léčba akné Laserové odstranění rosacey (růžovky), rozšířených žilek Odstranění nadměrného pocení Resurfacing Neinvazivní liposukce Ultrazvuková liposukce Laserová gelová maska Kryolipolýza Plasma covering Neinvazivní lifting obličeje Odstranění podbradku - belkyra Omlazení obličeje Vlasová mezoterapie Přístrojové tvarování postavy - zeštíhlení BioRePeel Erbiový laser Aplikace kyseliny hyaluronové Lifting mezonitěmi SMAS lifting (Ultherapy) PicoWay Resolve Ošetření s kyselinou polymléčnou Sculptra Hydrafacial