Vyhledávání:

Kadeřnické školy

Kadeřnické školy

Prohlédněte si nabídku školících a rekvalifikačních středisek akreditovaných Ministerstvem školství ČR.

Absolventi kurzů získají po ukončení rekvalifikace Certifikát akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR s celostátní platností a Osvědčení o státní zkoušce z profesní kvalifikace v daných oborech, jehož autorizaci vydává Ministerstvo zdravotnictví ČR a má platnost na celém území EU.

Kadeřnické školy jsou instituce zaměřené na vzdělávání budoucích profesionálních kadeřníků. Ve školách pracují zkušení lektoři, kteří se zaměřují na učení žákům nejmodernějších kadeřnických technik, stylingu vlasů, úpravě vousů a obočí a dalších věcí souvisejících s péčí o vlasy.

V rámci kadeřnických škol se studenti učí například techniky stříhání, barvení vlasů, trvalé ondulace nebo úpravy zvlnění vlasů. Kromě praktických dovedností se učí také teoretickému zázemí, jako jsou například účinky kosmetiky na vlasy a vývoj trendů v oblasti účesů a úprav vlasů.

V kadeřnických školách jsou k dispozici různé přístroje, jako jsou profesionální kadeřnické nůžky, fén, kulmy a další nástroje, které slouží k úpravě vlasů. Studenti mají také k dispozici nejrůznější kosmetiku, kterou používají při svých cvičeních.

Kadeřnické školy nabízejí různé typy kurzů, od základních kurzů pro začátečníky až po pokročilé kurzy pro profesionální kadeřníky. Kromě toho se v některých kadeřnických školách pořádají speciální kurzy pro úpravu vousů a obočí nebo pro práci s barvami vlasů.

Kadeřnické školy jsou ideální pro lidi, kteří chtějí získat odborné znalosti v oblasti úpravy vlasů a stát se profesionálními kadeřníky. Navštívit kadeřnickou školu se také může hodit těm, kteří chtějí zlepšit své dovednosti v péči o své vlasy.

Kadeřnické školy v okresech

Kadeřnické školy Plzeň Kadeřnické školy Praha
Slevy v salónech krásy
–40 %

40% sleva na první návštěvu

Sleva 40 % na první proceduru v našem studiu - neinvazivní…

Studio Fit medica Třebíč, Poliklinika Hájek Jelínkova 991, Třebíč

714 Kč končí za 14 dní
–22 %

Hodinová havajská masáž lomi lomi

Zažijte havajskou masáž lomi lomi s použitím luxusních…

Tantiki-masáže, Hybešova 40, Brno

699 Kč končí za 14 dní
–18 %
cervnova-akce-na-lash-lifting
800 Kč končí za 15 dní
–20 %
letni-akce-na-tetovanou-mezirasovou-linku

Letní akce na tetovanou meziřasovou linku

Letní akce na tetovanou maziřasovou linku v termínu…

Salon Dorothea - Klára Matoušková, Náměstí T. G. Masaryka 11/9, Břeclav

1750 Kč končí za měsíc