Kurz společenské a svatební účesy

Kategorie: Kadeřnické školy

Kurz společenské a svatební účesy je zaměřený na získání znalostí a dovedností pro tvorbu účesů vhodných pro společenské a svatební příležitosti. Tento kurz je vhodný pro kadeřníky a stylisty, kteří chtějí rozšířit své portfolio a nabídnout svým klientům další služby.

Před zahájením kurzu je doporučeno mít základní kadeřnické znalosti a praxi v oblasti účesů. Kurz obvykle trvá několik týdnů a zahrnuje teoretickou a praktickou část. V teoretické části se účastníci kurzu seznámí s různými typy vlasů, tvary obličeje a stylů účesů pro různé příležitosti. V praktické části se pak účastníci učí konkrétní techniky a postupy pro tvorbu společenských a svatebních účesů.

Účastníci kurzu se naučí vytvářet elegantní účesy, jako jsou drdoly, copánky, kadeře, upravené vlasy a další. Kurz může zahrnovat i používání doplňků, jako jsou květiny, perly a další ozdoby.

Po absolvování kurzu účastníci získají certifikát, který potvrzuje, že jsou kvalifikovaní pro tvorbu společenských a svatebních účesů. Cena kurzu se liší podle země a konkrétní kadeřnické školy, ale obvykle se pohybuje v řádu několika tisíc korun.

Slevy v salónech krásy

–20 %
letni-akce-na-tetovanou-mezirasovou-linku

Letní akce na tetovanou meziřasovou linku

Letní akce na tetovanou maziřasovou linku v termínu…

Salon Dorothea - Klára Matoušková, Náměstí T. G. Masaryka 11/9, Břeclav

1750 Kč končí za 24 dní
–30 %

Lash lifting a laminace obočí v jednom termínu

Balíček kompletní péče za ještě výhodnější cenu

Jana Horáčková - RoseGoldLook, Dvořákova 44/14, Brno

1500 Kč končí za 13 dní