Kurz společenské a svatební účesy

Kategorie: Kadeřnické školy

Kurz společenské a svatební účesy je zaměřený na získání znalostí a dovedností pro tvorbu účesů vhodných pro společenské a svatební příležitosti. Tento kurz je vhodný pro kadeřníky a stylisty, kteří chtějí rozšířit své portfolio a nabídnout svým klientům další služby.

Před zahájením kurzu je doporučeno mít základní kadeřnické znalosti a praxi v oblasti účesů. Kurz obvykle trvá několik týdnů a zahrnuje teoretickou a praktickou část. V teoretické části se účastníci kurzu seznámí s různými typy vlasů, tvary obličeje a stylů účesů pro různé příležitosti. V praktické části se pak účastníci učí konkrétní techniky a postupy pro tvorbu společenských a svatebních účesů.

Účastníci kurzu se naučí vytvářet elegantní účesy, jako jsou drdoly, copánky, kadeře, upravené vlasy a další. Kurz může zahrnovat i používání doplňků, jako jsou květiny, perly a další ozdoby.

Po absolvování kurzu účastníci získají certifikát, který potvrzuje, že jsou kvalifikovaní pro tvorbu společenských a svatebních účesů. Cena kurzu se liší podle země a konkrétní kadeřnické školy, ale obvykle se pohybuje v řádu několika tisíc korun.

Slevy v salónech krásy

–37 %

Permanentní make-up obočí, pudrové obočí nebo rty

Permanentní make/up pudrové obočí, rty

Salon Dorothea - Klára Matoušková, Náměstí T. G. Masaryka 11/9, Břeclav

2200 Kč končí za měsíc
–26 %

Laserová epilace

Bikiny line +brazilka

Only Beauty, Koněvova 141, Praha

2749 Kč končí za 18 dní

Cashback 5%

CashBack

Beauty Mix, Lublaňská 3/63, Praha

končí za 28 dní
–47 %

Laserová epilace cele nohy

Laserová epilace diodovym laserem

Only Beauty, Koněvova 141, Praha

1899 Kč končí za 18 dní